ΟΡΕΣΤΗΣ-ΠΑΕ ΝΙΨΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-3-2018

Λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου στο ΔΑΚΟ το παιχνίδι ΟΡΕΣΤΗΣ -ΝΙΨΑ  είναι 3-1 ...

Το σκορ άνοιξε στο 2ο λεπτό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι που κέρδισε και εκτέλεσε  ο Ηλίας Οτέμπερης.

Η ισοφάριση για την ΠΑΕ Νίψας ήρθε στο 10΄ με πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Μαρμαρίδης   1-1.

Στο 39΄ ο Καλυμνιός έπιασε σούτ  ,ίσως να βρήκε την μπάλα και ο Παρασκευάς και 2-1 για τον Ορέστη.
Στο 44΄ο Καλυμνιός  το 3-΄1 σκορ πρώτου ημιχρόνου.

Η τριπλέτα της συνάντησης  ΚΕΣΟΥΔΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Ο αγώνας ξεκίνησε στις 16:45

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος  με το  Παρασκευά να ανεβάζει το σκορ σε 4-1

Τέλειωσε το παιχνίδι με τον Ορέστη όπως αναμενόταν να παίρνει εύκολα τους τρεις βαθμούς ..τελικό σκορ 4-1

ΔΙΑΒΑΣΤΗΚΕ free counter

Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  thrakiotisp@mail.com Στηρίξτε μας με ένα Like! Ευχαριστούμε πολύ!!! *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του TV thrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!