ΕΥΚΟΛΑ Ο ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ ΤΗΝ ΑΣΠΙΔΑ ΘΟΥΡΙΟΥ 4-0

Εύκολα στην επόμενη φάση ο Ορφέας Σοφικού με δυο νίκες  από τους τρεις αγώνες του κυπέλλου ,επικράτησε  επί της γειτονικής
Ασπίδας Θουρίου με σκορ 4-0.
Αρκετά νωρίς, με τρία γρήγορα γκολ από τους Μπαλλάκη, Τερτσούδη και Κιτσικούδη στο 11΄, 17΄ και 20΄ αντίστοιχα, ο Ορφέας τελείωσε την υπόθεση νίκη με τον Νεστορούδη έξι λεπτά μετά την ανάπαυλα των ημιχρόνων να διαμορφώνει το τελικό 4-0 μετά από όμορφη ατομική ενέργεια.

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ: ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ Κ, ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΧΡ , ΚΑΣΚΑΝΕΤΑΣ ΣΤ (46' ΝΕΣΤΟΡΟΥΔΗΣ Ν), ΖΑΧΑΡΝΟΥΔΗΣ Μ, ΧΑΝΤΖΗΣ Δ (70' ΚΑΛΕΝΤΖΟΣ Ν), ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Π, ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ Κ, ΔΟΪΤΣΙΔΗΣ ΧΡ (46' ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ Π), ΤΕΡΤΣΟΥΔΗΣ Δ, ΜΠΑΛΛΑΚΗΣ Θ (46' ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Δ), ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ Π .

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!