Breaking News

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ "ΣΙΓΡΕΚΗΣ" ΕΒΡΟΥ /ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Το πρόγραμμα της τρίτης αγωνιστικής του Κυπέλλου "Σιγρέκης" ΕΠΣ Έβρου και οι βαθμολογίες όπως αυτές έχουν διαμορφωθεί.
Στην επόμενη φάση των νοκ άουτ περνούν οι δυο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.





1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Παλαγία Ωρα 17:00 
ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ 
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
3
ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
1
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
1



2ος ΟΜΙΛΟΣ
 Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Χιλή Ωρα 17:00
ΝΕΑ ΧΙΛΗ -ΑΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
4
ΑΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
1
ΑΟ ΝΕΑΣ ΧΙΛΗΣ
0



3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
Αγνάντιας Ωρα 17:00
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ -ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ 
ΡΕΠΟ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ/ΑΛΕΞ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ/ΑΛΕΞ
3
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ
3
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
0



4ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
Μαίστρου Ωρα 17:00
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
3
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ *
0


*Η ΠΑΕ Νίψας αποσύρθηκε από τις διοργανώσεις

5ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Απαλού  Ωρα 17:00
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Μοναστηρακίου  Ωρα 17:00
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΕΝ-ΑΝΘΕΙΑΣ/ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
6
ΕΝ-ΑΝΘΕΙΑΣ/ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
3
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
0

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
  Δορίσκου Ωρα 17:00
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 6ος ΟΜΙΛΟΣ


ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
3
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
1
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ
1



7ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Σιδηρούς  Ωρα 17:00
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΎΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Δαδιάς   Ωρα 17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ-ΑΕ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ/ΛΥΚΟΦΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
6
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
4
ΑΕΚΛ
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
0


8ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Ελληνοχωρίου  Ωρα 17:00
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 8ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
4
ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
1
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
0



9ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Ασπρονερίου  Ωρα 17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Σαγήνης   Ωρα 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ-ΑΣΠΙΣ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 9ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
6
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ
0
ΑΣΠΙΣ ΘΟΥΡΙΟΥ
0

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
 ΔΑΚ Ορεστιάδας  Ωρα 17:00
ΟΡΕΣΤΗΣ -ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Βύσσας  Ωρα 17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΒΥΣΣΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 10ος ΟΜΙΛΟΣ


ΟΡΕΣΤΗΣ
6
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ 3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΒΥΣΣΑΣ 3
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
0

11ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Στέρνας  Ωρα 17:00
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
 Κυπρίνου  Ωρα 17:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ -ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 11ος ΟΜΙΛΟΣ


ΘΥΕΛΛΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
6
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
0

12ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Καστανεών  Ωρα 17:00
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 12ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΕΜΕΝΙΟΥ
3
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
1
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
1







Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!