Breaking News

ΟΙ ΤΡΙΠΛΕΤΕΣ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ "ΣΙΓΡΕΚΗΣ" ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Ανακοινώθηκαν οι τριπλέτες της τρίτης αγωνιστικής του κυπέλλου "Σιγρέκης" 'Εβρου


1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Παλαγία Ωρα 17:00 
ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ 
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΣΟΥΒΑΡΑΣ-ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
 Χιλή Ωρα 17:00
ΝΕΑ ΧΙΛΗ -ΑΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΙΒΟΥΔΗΣ -ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ -ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
Αγνάντιας Ωρα 17:00
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ -ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ 
ΣΤΑΦΥΛΑΣ -ΚΙΤΣΟΣ- ΣΙΒΟΥΔΗΣ-
ΡΕΠΟ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ/ΑΛΕΞ

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
Μαίστρου Ωρα 17:00
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

 *Η ΠΑΕ Νίψας αποσύρθηκε από τις διοργανώσεις

5ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
Απαλού  Ωρα 17:00
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΣΙΜΙΔΗΣ-ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Μοναστηρακίου  Ωρα 17:00
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΕΝ-ΑΝΘΕΙΑΣ/ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ-ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ-ΤΡΥΠΗΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
  Δορίσκου Ωρα 17:00
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ

7ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Σιδηρούς  Ωρα 17:00
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΎΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΣΟΥΒΑΡΑΣ - ΚΟΝΤΑΡΑΣ-ΒΟΣΝΑΚΟΣ

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Δαδιάς   Ωρα 17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ-ΑΕ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ/ΛΥΚΟΦΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ-ΚΙΤΣΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ

8ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Ελληνοχωρίου  Ωρα 17:00
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΣΙΒΟΥΔΗΣ -ΚΑΡΑ'ΙΣΚΟΣ - ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

9ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Ασπρονερίου  Ωρα 17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΚΕΣΟΥΔΗΣ-ΔΑΛΗΣ-ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
Σαγήνης   Ωρα 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ-ΑΣΠΙΣ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ-ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ-ΣΚΙΝΔΡΗ Μ. 



10ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
 ΔΑΚ Ορεστιάδας  Ωρα 17:00
ΟΡΕΣΤΗΣ -ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΚΕΣΟΥΔΗΣ-ΣΚΙΝΔΡΗΣ-ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Βύσσας  Ωρα 17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΒΥΣΣΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΔΑΛΗΣ-ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ

11ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Στέρνας  Ωρα 17:00
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ-ΤΡΥΠΗΣ
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
 Κυπρίνου  Ωρα 17:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ -ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΚΙΝΔΡΗΣ-ΚΩΝΟΓΛΟΥ -ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ

12ος ΟΜΙΛΟΣ
 Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018
 Καστανεών  Ωρα 17:00
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΚΕΦΥΛΗΣ -ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΚΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ

σ
σ


Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!