Τελευταία Νέα

ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ



Σημείωση Πρωτοδικείου:  Σας αποστέλλουμε πίνακα αποτελεσμάτων υπέρ συνδυασμών και υποψηφίων με την σημείωση ότι δεν έχει τοιχοκολληθεί ακόμη στο κατάστημα του Πρωτοδικείου και του Δήμου σας, συνεπώς δεν εκκινεί την πενθήμερη προθεσμία για την έκθεση των πρακτικών στο Πρωτοδικείο κατά την οποία οι εκλογείς μπορούν να λάβουν γνώση των εγγράφων αυτών...

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ :20489
  ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ: 10418
ΑΚΥΡΑ:528
ΛΕΥΚΑ: 106
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ :634
ΕΓΚΥΡΑ: 9784


ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ  :4539
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΝΟΧΗ :3730
ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ :1117
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΟΥΦΛΙΟΥ : 398

ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ορφέα

1. ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   380
2. ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 283
3. ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  468

4. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 268
5. ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 335
6. ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΙΕ ΤΟΥ ΟΣΜΑΝ  204
7. OUZOUNI VERA TOY KIRIL 101
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 415
9. ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 370
10. ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 347
11. ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΙΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 295
12. ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  267
13. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 498


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Σουφλίου
1. ΒΙΑΖΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΒΙΤΑΛΗ 80
2. ΓΚΟΥΔΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 249
3. ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ  145
4. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 365
5. ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  960
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  758
7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 202
8. ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 564
9. ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  91
10. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  296
11. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 436
12. ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  429
13. ΟΥΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
14. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 542
15. ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 642
16. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 623
17. ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 182




ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Τυχερού
1. ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 105
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ  108
3. ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4. ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  902
5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ  173
6. ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 126
7. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  154
8. ΠΙΛΙΠΟΣΙΑΝ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΝΙΚ  110
9. ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  86
10. ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 237
11. ΣΙΩΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 118 

ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΟΡΦΕA)

1. Εμίν Τσιδέμ του Σουλεϊμάν  257
2. Καλλιτσάρη – Ευθυμίου Σοφία του Ανδρέα 119
3. Καμπάκ Σιμπέλ του Σερίφ  91
4. Καραχουσεϊν Φερχάτ του Μεχμέτ  284
5. Καχρεμάν Μεχμέτ του Χασάν 296
6. Κοτζά Γιουσούφ του Μεχμέτ 415 
7. Λαμπρινούδη Σαραντούλα του Βάϊου 115
8. Μίχογλου Μαρία του Μιχαήλ 209
9.Νέστορα-Μπισλιαγάκη Θεοδώρα του Ευαγγέλου  49
10. Πιτιακούδης Μιχαήλ του Χαραλάμπους 299
11. Ρουμτζίκα Δήμητρα του Απόστολου 133
12. Τοκαμάνης Δημήτριος του Παναγιώτη 193
13. Τοκαμάνης Χρήστος του Παναγιώτη  271
14. Τσερκέζη Βάϊα σύζυγος Βασιλείου 117

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

1. Γκαϊδατζής Νικόλαος του Σταύρου   528
2. Γκόστια Ερμιόνη του Απόστολου 162
3. Δημητριάδης Αρτούρ του Γιάσα  90
4. Καμέρ Τζεμίλ του Χαλήμ   530
5. Κιουτσουκτσή Ελένη του Ιωάννη 158
6. Μαλιαχούστας Θεοδόσιος του Τριαντάφυλλου 246
7. Μουστακίδης Χρήστος του Αθανασίου  91
8. Μπέλλας Αθανάσιος του Ιωάννη  360
9. Μπουρδούνη Άννα Μαρία του Γεωργίου  186
10. Μπουρουλίτης Γεώργιος του Νικολάου  248
11. Ούτσιου Αναστασία του Ευάγγελου  109
12. Παπατσιλέκας Θωμάς του Βλασίου  503
13. Τσακαλδήμη Ελένη του Χαραλάμπους 404
14. Τσιαμίτας Θεόδωρος του Πασχάλη  629
15. Τσιάνκας Θεόδωρος του Γεωργίου  214
16. Φεϊμης Ελευθέριος του Στυλιανού 210
17.Χριστοδούλου Χρήστος–Ελπιδοφόρος του Πασχάλη  316


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΥΧΕΡΟΥ)

1. Δαρούσης Δημήτριος του Σπύρου   613
2. Δημούτσης Αθανάσιος του Αναστασίου 335
3. Δουκαλέτσης Γεώργιος του Χρήστου 326
4. Δουτσίνης Αθανάσιος του Ιωάννη  136
5. Καδόγλου Ελισάβετ (Έλσα) του Μενέλαου 301
6. Καραπαναγιωτίδου Νάκου Θεανώ του Χρήστου  79
7. Μπογαδάκη Δέσποινα σύζυγος Ευαγγέλου  122
8. Παναγόπουλος Δημήτριος του Χρήστου 58
9. Σπανός Δήμος του Σαράντη 81
10.Τόλγου Θεόδωρος του Δημητρίου  52
11.Τρυφωνίδου Στυλιανή του Γεωργίου 269




ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΡΦΕΑ 

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 246
ΒΕΡΓΚΑΝ ΝΕΤΖΙΑΤΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ  70
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  90
ΜΠΟΝΤΣΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 44
ΠΑΣΙΑ ΑΪΤΗΝ του ΧΑΣΑΝ 39
ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36
ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
ΧΟΤΖΙΟΓΛΟΥ-ΙΝΤΖΕ ΜΟΥΡΑΤ του ΧΑΜΗΤ 97

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΪΝΟΥΡ του ΕΡΟΛ  23
ΒΑΛΚΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
ΓΙΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
ΚΡΟΚΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  44
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
ΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 58
ΤΕΡΖΑΚΗΣ-ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  266
ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ του ΑΖΙΖ 111

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΧΕΡΟΥ 

ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΥΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    35
ΔΑΒΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  177
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ  64
ΚΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ   180
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ  183
ΤΑΣΜΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 257
ΤΣΕΒΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ 120
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 193
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  128 


ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΜΙΔΑΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
  1. ΓΚΙΔΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29
  2. ΓΚΙΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19
  3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
  4. ΔΙΑΓΚΑΚΗ - ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ 58
  5. ΚΟΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 10
  6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 8
  7. ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΑΧΜΕΤ 8
  8. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  47
  9. ΦΡΥΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  1. ΔΡΥΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 30
  2. ΚΙΟΥΡΚΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ  13
  3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  4. ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 40
  5. ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ  97
  6. ΛΕΚΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  42
  7. ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ   78
  8. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  51
  9. ΜΑΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ  24
  10. ΠΥΡΠΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85
  11. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 14
  12. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
  1. ΓΚΙΡΤΖΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19
  2. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
  3. ΚΕΣΣΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ 42
  5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ σύζυγος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  17
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
  7. ΣΙΔΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 31
  8. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ  12
Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια