Header Ads

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 2018-19

Το πρόγραμμα της Β κατηγορίας στο Νότιο όμιλο που αποτελείτε από 16 ομάδες .
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των ομάδων για την ποδοσφαιρική σεζόν 2018-19
Η Βαθμολογία

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
1
4
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
2
0
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΕΚΛ
5
0
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
2
2
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
1
2
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1
3
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
5
1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
1
5
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
 5
1
ΑΕΚΛ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
1
1
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
0
2
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
4
3
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
3
1
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
1
2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
0
2
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
0
4
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
7
1
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β ‘
4
5
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΕΚΛ
2
0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
1
0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
3
0
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
2
2
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΙΟΥ
5
1
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
5
0
ΑΣ  ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
3
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
3
5
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
5
1
ΑΕΚΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
0
2
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
4
0
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
3
1
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
0
4
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
2
0
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
2
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
1
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
6
0
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
0
6
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΕΚΛ
6
1
ΑΟ  ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΊΣΤΡΟΥ
1
2
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
6
1
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
1
2
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
2
7
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
1
0
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
5
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
0
3
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΟ ΜΑΊΣΤΡΟΥ
1
2
ΑΕΚΛ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
1
1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ


ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ


ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ


ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ


ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ


ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΕΚΛ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ


ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ


ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ


ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ


ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ


ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΕΚΛ


ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄


9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ


ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ


ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ


ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ


ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ


ΑΕΚΛ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ


ΕΘΝΙΚΟΣ Β ΄
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ


ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ



10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ


ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ


ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ


ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΚΛ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β ‘


ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ


ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ


ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ


ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ


ΑΕΚΛ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ


ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ


ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ


ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ



12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ


ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ


ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΕΚΛ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΕΘΝΊΚΟΣ Β


ΆΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ


ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ


ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ



13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ


ΑΕΚΛ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ


ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ


ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΝΟΥ


ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ


ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ


ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ



14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚΛ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ


ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β


ΆΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ


ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ


ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ


ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ


ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ



15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β


΄ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΕΚΛ


ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ


ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΥ


ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ


ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ


ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ


ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ  ΔΑΔΙΑΣ


Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!