Responsive Ad Slot

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

live streaming

Γ ΕΘΝΙΚΗ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΜΕΙΚΤΕΣ ΕΠΣ

ΜΕΙΚΤΕΣ ΕΠΣ

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

ΒΙΝΤΕΟ

ΒΙΝΤΕΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

Πρωτάθλημα Υποδομών ΕΠΣ Έβρου 2021-2022 / ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια
To Σαββατοκύριακο 23-24 -2021 Οκτωβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα υποδομών της ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ.
Όλοι οι αγώνες διεξάγονται σύμφωνα με τα προβλεπόμενα του υγειονομικού πρωτοκόλλου που ισχύει κατά την ημέρα τέλεσης του αγώνα και που ανακοινώνεται από την κυβέρνηση (self test,rapid test, λίστα covid, υπεύθυνος covid σωματείου που υπογράφει την λίστα).

Κ16 – 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021 Ώρα: 12:00 
Γήπεδο: ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Κ16 - ΟΙΝΟΗ Κ16  /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΣΚΙΝΔΡΗΣ
Γήπεδο: ΑΠΑΛΟΥ ΑΠΑΛΟΣ Κ16 - ΦΕΡΕΣ Κ16 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ  ΤΡΥΠΗΣ

ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021 Ώρα: 10:00
Κ14 – 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος
Γήπεδο: ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Κ14 - ΟΙΝΟΗ Κ14 /  ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΣΚΙΝΔΡΗΣ
Γήπεδο: ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Κ14 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κ14 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΣΟΥΒΑΡΑΣ
Γήπεδο: ΔΙΔ/ΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ Κ14 -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ14 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΑΠΑΛΟΥ  ΑΠΑΛΟΣ Κ14 - ΦΕΡΕΣ Κ14    ΔΙΑΤΗΤΗΣ /  ΚΟΝΤΑΡΑΣ
Γήπεδο: ΜΑΡΑΚΑΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ14 - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Κ14/ ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Γήπεδο: ΕΞΩΠΟΛΗΣ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ Κ14-  ΣΑΓΗΝΗ Κ14 /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 Ώρα: 10:00 
Κ12 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος 
Γήπεδο: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Κ12 - ΟΙΝΟΗ Κ12  /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Κ12 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κ12 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ  ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ
Γήπεδο: ΔΙΔ/ΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ Κ12 -ΑΛΑΝΑ Κ12 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
Γήπεδο: ΜΑΡΑΚΑΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ12 - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Κ12 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ  ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΞΩΠΟΛΗΣ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ Κ12-  ΣΑΓΗΝΗ Κ12 /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΚΩΝΟΓΛΟΥ

ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ
Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021 Ώρα: 12:00 
Κ10 – 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος
Γήπεδο: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Κ10 - ΟΙΝΟΗ Κ10  /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Κ10 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κ10 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ  ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ
Γήπεδο: ΑΠΑΛΟΥ  ΑΠΑΛΟΣ Κ10 - ΦΕΡΕΣ Κ10    ΔΙΑΤΗΤΗΣ / ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΡΑΚΑΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ10 - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Κ10 / ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ
Γήπεδο: ΕΞΩΠΟΛΗΣ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ Κ10-  ΣΑΓΗΝΗ Κ10 /ΔΙΑΤΗΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ & ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
tvthrakiotis-Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23 & ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

Δεν υπάρχουν σχόλια
A ΕΒΡΟΥ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΩΡΑ
 Σάββατο 23-10-2021 
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ 16:00 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ/ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 16:00 ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ 
ΜΠΑΛΑΚΑΣ.ΚΩΝΟΓΛΟΥ/ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ/ΚΟΝΤΑΡΑΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ
 Κυριακή 24-10-2021 
 ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ 16:00 ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ/ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ /ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 16:00 ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
ΠΑΠΑΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ/ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ 16:00 ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ 
ΣΟΥΒΑΡΑΣ/ΚΩΝΟΓΛΟΥ/ΚΟΛΙΟΣΙΩΝΗΣ
 tvthrakiotis-Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23 & ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤ 2021

Δεν υπάρχουν σχόλια
B ΕΒΡΟΥ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Σάββατο 23 -10-2021
 ΑΕ Ν. ΧΙΛΗ 4:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΥ/ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ/ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ 
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ 4:00 ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 
ΣΚΙΝΔΡΗΣ/ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ/ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ
ΑΕ ΚΟΡΝ/ΛΥΚΟΦΗ 4:00 ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ 
ΠΑΠΑΣ/ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ/ΤΡΥΠΗΣ

 Κυριακή 24-10-2021
 ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ 11:00 ΑΝΘΕΙΑ 1959 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ/ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ/ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ 11:00 ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ 
ΣΙΜΙΔΗΣ/ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ/ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΒΥΣΣΑΣ 11:00 ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ 
ΚΟΝΤΑΡΑΣ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ//ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
 Κυριακή 24-10-2021 
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ 4:00 ΟΡΜΕΝΙΟ 
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ/ΚΟΝΤΑΡΑΣ/ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΥΛΑΚΙΟ 4:00 ΣΑΚΚΟΣ 
ΣΚΙΝΔΡΗΣ/ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ/ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΑΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ 4:00 ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΜΠΑΛΑΚΑΣ/ ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ/ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ

tvthrakiotis-Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη

ΟΙ ΤΡΙΠΛΕΤΕΣ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10, ΩΡΑ 15:00) 
 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης: Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 
Διαιτητής: Ηλίας Χαψάς (Σερρών) Βοηθοί: Αναστασίου – Χολάνης (Σερρών) Παρατηρητής: Κελαζογλου (Χαλκιδικής) 
 Γήπεδο Δόξας Δράμας: Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης 
Διαιτητής: Αναστάσιος Τσιλίκας (Καβάλας) Βοηθοί: Ζαχαρία – Καρασαββαΐδης (Καβάλας) Παρατηρητής: Ιωαννίδης (Σερρών) 
 Δημοτικό Στάδιο Χρυσούπολης: Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 
Διαιτητής: Γιάννης Τομαράς (Θράκης) Βοηθοί: Δοδογλου – Γκιοση (Θράκης) Παρατηρητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) 
  Δημοτικό Στάδιο «Φώτης Κοσμάς»: Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού 
Διαιτητής: Βασίλης Χορόζογλου (Δραμας) Βοηθοί: Παστιάδης – Ραβικάλης (Δράμας) Παρατηρητής: Μανάκας (Θράκης) 
  Γήπεδο Δημοτικού Διαμερίσματος Ορφανίου: Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός 
Διαιτητής: Φώτης Τζίκας (Μακεδονίας) Βοηθοί: Αγγελόπουλος – Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας) Παρατηρητής: Καζακίδης (Κιλκίς) 
 Δημοτικό Γήπεδο Κουτσού: Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 
Διαιτητής: Στράτος Χρυσοβαλάντης Στρατούδης (Εβρου) Βοηθοί: Κολιπετρος – Τερζόπουλος (Εβρου) Παρατηρητής: Τερενίδης (Καβάλας) 

 tvthrakiotis-Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη

ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Η ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ 5-1 ΤΟΝ ΔΟΡΙΣΚΟ ΣΤΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Δεν υπάρχουν σχόλια
Μία ακόμη νίκη για την Νίκη Απαλού / Κ19 Αλεξανδρούπολη FC. Αυτή τη φορά κόντρα στον ΑΟ Δορίσκου με 5-1, σε εξ αναβολής αναμέτρηση που έγινε στο γήπεδο Απαλού για την 4η αγωνιστική της Β' ΕΠΣ Έβρου. 
Τα γκολ  σημείωσαν οι Τζεντέμης, Βερανούδης, Πορτοκαλίδης (2) και Αρμάντο.
tvthrakiotis-Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη
© thrakiotisp@gmail.com
made with tvthrakiotis.gr