tvthrakiotis.gr

Στην κορυφη της ενημερωσης!

ΤΕΛ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ

12 Σεπτεμβρίου 2018

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΤΟΝ 1ο ΟΜΙΛΟ

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης (12/9/18) η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας για τη σεζόν 2018-

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 12 ΑΓΩΝΕΣ)

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα 0-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης 0-1
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης 2-3
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου 4-0
2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης  0-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού  1-4
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-3
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου 2-2
3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης 1-0
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Άρης Αβάτου – Καβάλα  0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου 0-0
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης 4-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 4-2

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου  2-1
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου  3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς  0-3
Καβάλα – Πανσερραϊκός 4-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου  2-0
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης  0-4
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-1 
5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 1-1
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού 1-2
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης 1-2
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 3-2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης 4-0 
6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου 1-1
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης 2-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-1 
7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός 1-0
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου  2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού  0-3
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα  0-3 
8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης  1-2
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6
9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου  1-0
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 1-0
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου 0-2
Καβάλα – Αετός Ορφανού  1-0
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-1
10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης  3-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης  0-0
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου  3-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα  0-2
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου  2-0
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης   3-2
11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης   3-1
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-1
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης  0-3
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου  3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός  0-4
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς  1-0
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού  0-0
12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου  3-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα  0-2
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου  2-0
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού 1-1
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου 0-0
13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!