ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ 2-0

Με σκορ 2 - 0 νίκησε ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης τον Ορέστη Ορεστιάδας στο "ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ" στην  Αλεξανδρούπολη σε φιλικό αγώνα που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2017.
Ένα παιχνίδι με αρκετή ένταση πολλές κίτρινες και δυο κόκκινες κάρτες μία για κάθε ομάδα στο  πρώτο ημίχρονο!!
.Τα γκολ της συνάντησης επιτεύχθηκαν στο πρώτο ημίχρονο ( 17΄ ο Καρακασίδης  και στο 40΄ ο Λίτσιος)

Για τον Εθνικό έπαιξαν οι:Γιαννόπουλος,Δουρουγιδένης,Αμπράσης ,Τσαπάνης , Λίτσιος,Κούπας,Καρακασίδης,Γκαβανόζης,Σιμιτσάκης,Πελτέκης , Γκαϊδατζής.

Για τον Ορέστη έπαιξαν οι : Γαλλής, Τσιτσκάρης, Δροσίδης, Ρουσσίδης Θ., Τζουμακίδης, Παρασκευάς, Δαρβούδης, Οικονόμου, Ζέλεφ, Πετρόπουλος Κυρ., Ντινούδης.

Στο δεύτερο έπαιξαν και οι:Ζλατάνης, Ρουσσίδης Αθ., Καΐσας, Ζότεφ, Πετρόπουλος Χρ., Μπαλλάκης, Κόκκινος, Καρασμανάκης και Βλάχος.

Η διαιτητική τριπλέτα  της συνάντησης Σουβαράς Χαρίτος με βοηθούς τους Βασιλόπουλο Σπύρο και Κωνσταντάκη Σωτήρη

Ολόκληρο το παιχνίδι αποκλειστικά από το TV Thrakiotis ΕΔΩ

Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  thrakiotisp@mail.com Αν θέλεις να υποστηρίξεις την προσπάθεια μας Κανε Like την σελίδα μας στο Facebook και μοίρασε αυτό το άρθρο στους φίλους σου *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του TV thrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!