ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TAEKWONDO O ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΑΧΟΣ !!

Ο Γρηγόρης Ζάχος κέρδισε τον Ολλανδό με 4-1 αυτός ήταν το μεγάλο φαβορί της κατηγορίας των ατομικών TUL  4-5-6 Dan.
Πριν λίγο έπαιξε στον τελικό με αθλητή από τη  Ρωσία όπου ήταν ισάξιοι  και οι δύο τους, αλλά  ένα μικρό λάθος του Γρηγόρη  του στέρησε την πρώτη θέση και έτσι κέρδισε ο Ρώσος αθλητής  με 4 -  και μια ισοπαλία....
Όμως ο αθλητής του Απόλλων Αλεξανδρούπολης Γρηγόρης Ζάχος είναι 2ος Παγκόσμιος πρωταθλητής του Taekwon-Do ITF για το 2017!!!
Το Τεχνικό Αγώνισμα των TUL είναι από τα πιο δύσκολα και απαιτεί μεγάλη ακρίβεια.
 Η κατηγορία ήταν από τις πιο δύσκολες διότι  συμμετείχαν υψηλόβαθμοι Εκπαιδευτές 4-5-6 Dan.

Η ομάδα του Tvthrakiotis.gr  συγχαίρει  τον Γρηγόρη Ζάχο , τον προπονητή του Master Ιωάννη Ζάχο για την κατάκτηση της δεύτερης θέσης στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα!!!

Επιμέλεια: panos Thrakiotis
 e-mail:  thrakiotisp@mail.com Αν θέλεις να υποστηρίξεις την προσπάθεια μας
 Κανε Like την σελίδα μας στο Facebook και μοίρασε αυτό το άρθρο στους φίλους σου
 *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του TV thrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!