ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 2018-19 - tvthrakiotis

Breaking News

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 2018-19

Το πρόγραμμα της Β κατηγορίας στο Νότιο όμιλο που αποτελείτε από 16 ομάδες .
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των ομάδων για την ποδοσφαιρική σεζόν 2018-19

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ TV THRAKIOTIS

ΒΑΘ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
28
71
ΑΤΡΟΜ. ΑΒΑΝΤΑΣ
28
69
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
28
60
ΑΟ Ν. ΧΙΛΗ
28
60
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
27
54
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ 
28
51
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
28
42
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
28
41
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
28
40
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
28
38
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
28
33
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ 
28
28
Ε/ΚΟΡΝ/ΛΥΚΟΦΗ 
28
19
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΑΛΕΞΠΟΛΗΣ
28
9
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
27
7
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ

0


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
1
4
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
2
0
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΕΚΛ
5
0
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
2
2
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
1
2
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1
3
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
3
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
5
1
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
1
5
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
 5
1
ΑΕΚΛ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
1
1
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
0
2
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
4
3
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
3
1
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
1
2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
0
2
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
0
4
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
7
1
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β ‘
4
5
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΕΚΛ
2
0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
1
0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
3
0
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
2
2
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΙΟΥ
5
1
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
5
0
ΑΣ  ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
3
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
3
5
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
5
1
ΑΕΚΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
0
2
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
4
0
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
3
1
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
0
4
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
2
0
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
2
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
1
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
6
0
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
0
6
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΕΚΛ
6
1
ΑΟ  ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΊΣΤΡΟΥ
1
2
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
6
1
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
1
2
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
2
7
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
1
0
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
5
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
0
3
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΟ ΜΑΊΣΤΡΟΥ
1
2
ΑΕΚΛ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
1
1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
2
3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
1
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
0
0
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
3
0
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
4
2
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
1
0
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ α/α
3
0
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
ΑΕΚΛ
4
1
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3
3
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
1
1
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
1
1
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
0
2
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
1
4
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
1
0
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
ΑΕΚΛ
3
0
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄ αναβολή


9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
0
7
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
1
1
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
3
2
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
5
0
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
1
2
ΑΕΚΛ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
5
0
ΕΘΝΙΚΟΣ Β ΄
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
2
1
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
1
7

10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1
2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
1
2
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
3
1
ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΚΛ
6
1
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Β ‘
3
3
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ
2
3
ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ
2
2

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μοναστηράκι – Δορίσκος 0-5
ΑΟ Μαΐστρου – Αρίστεινο 4-4
Πέπλος – ΑΟ Θράκης 4-0
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς – Ακρίτας Δαδιάς 3-2
Καππαδοκία – Άβαντας 1-0
Ν. Χιλή – Φουρτούνα 3-1
Σιδηρώ – Μάκρη 2-3
Εθνικός Β΄ – Νίκη Απαλού 1-2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Απαλού – ΑΣ Πέπλος 0-2
ΑΟ Μάκρη – Ν.Χιλή 2-1
ΑΟ Μαΐστρος – ΑΟ Μοναστηρακίου  2-0
Ατρόμητος Άβαντα – Εθνικός Β΄ 2-0
Α.Ο.Θράκης/ΑΛΕΞ – Φουρτούνα 0-0
ΑΟ Αρίστεινο – Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 1-0
ΑΟ Δορίσκος – Α.Ο. Καππαδοκών 2-1
Ακρίτας Δαδιάς – Πυρσός Σιδηρούς 4-1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ Πέπλου -Ατρόμητος Άβαντα 1-2
ΑΟ Θράκης- ΑΟ Μάκρης  2-1
Πυρσός Σιδηρούς- ΑΟ Αριστείνου 4-3 
ΑΟ Μοναστηρακίου -ΑΟ Καππαδοκών 0-5 
Εθνικός Β΄- ΑΟ Δορίσκου 1-1
 Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς -ΑΟ Μαΐστρου 1-8 
ΑΕΝ Χιλής -Ακρίτας Δαδιάς 3-0 
Φορτούνα Αλεξ/πολης -Νίκη Απαλού 1-3 


14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Δορίσκος -ΑΣ Πέπλου  0-1 
Ατρόμητος Άβαντα -Φορτούνα Αλεξ/πολης 2-0
Ακρίτας Δαδιάς- ΑΟ Θράκης 1-0 
ΑΟ Μαΐστρου -Πυρσός Σιδηρούς   5-2
ΑΟ Αριστείνου -ΑΕΝ Χιλής 0-1 
Νίκη Απαλού -ΑΟ Μάκρης  1-1
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς -ΑΟ Μοναστηρακίου  3-1
ΑΟ Καππαδοκών -ΑΟ Αγνάντιας ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄ 1-0 

15η αγωνιστική

ΑΕΝ Χιλής- ΑΟ Μαΐστρου  4-3 
ΑΟ Θράκης- ΑΟ Αρίστεινου 0-5
ΑΟ Μάκρης -Ατρόμητος Άβαντα  0-1 
ΑΟ Μοναστηρακίου- ΑΟ Αγνάντιας (ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 0-3
Πυρσός Σιδηρούς- Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς  4-1
ΑΣ Πέπλου -ΑΟ Καππαδοκών 2-0  
Φορτούνα Αλεξ/πολης- ΑΟ Δορίσκου  1-4
Νίκη Απαλού- Ακρίτας Δαδιάς   7-1 


16η αγωνιστική

Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς -ΑΕΝ Χιλής  0-2
Ακρίτας Δαδιάς- Ατρόμητος Άβαντα 1-2 
ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄)- ΑΣ Πέπλου  1-0
Πυρσός Σιδηρούς- ΑΟ Μοναστηρακίου   5-1 
ΑΟ Καππαδοκών -Φορτούνα Αλεξ/πολης 2-1
ΑΟ Μαΐστρου -ΑΟ Θράκης  4-2
ΑΟ Δορίσκου -ΑΟ Μάκρης  1-4
ΑΟ Αρίστεινου -Νίκη Απαλού  1-2


17η αγωνιστική 

Ατρόμητος Άβαντα -ΑΟ Αρίστεινου 3-1
ΑΟ Μοναστηρακίου -ΑΣ Πέπλου 0-1
ΑΕΝ Χιλής- Πυρσός Σιδηρούς  3-1
ΑΟ Μάκρης -ΑΟ Καππαδοκών  3-1
Νίκη Απαλού -ΑΟ Μαΐστρου 1-2
Φορτούνα Αλεξ/πολης-ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 1-2
ΑΟ Θράκης -Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 2-2

Ακρίτας Δαδιάς- ΑΟ Δορίσκου 2-1

18η αγωνιστική

ΑΣ Πέπλος – Φουρτούνα 8-0
ΑΟΜαΐστρος – Ατρόμητος Άβαντα 1-1
ΑΟ Αρίστεινο – ΑΟ Δορίσκος 3-5
Νέα Χιλή – ΑΟ Μοναστηράκι 2-0
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς – Νίκη Απαλού 1-2
Εθνικός Β’ – ΑΟ Μάκρη 2-4
ΑΟ Καππαδοκία – Ακρίτας Δαδιάς 2-2
Σιδηρώ – ΑΟ Θράκης 3-0


 19η αγωνιστική

ΑΟ Μάκρης -ΑΣ Πέπλου 1-1
Ατρόμητος Άβαντα -Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 2-0
ΑΟ Δορίσκου -ΑΟ Μαΐστρου 1-0
ΑΟ Μοναστηρακίου- Φορτούνα Αλεξ/πολης 2-1
ΑΟ Θράκης -ΑΕΝ Χιλής 1-3
ΑΟ Αρίστεινου- ΑΟ Καππαδοκών 0-1
Ακρίτας Δαδιάς -ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 1-0
Νίκη Απαλού-Πυρσός Σιδηρούς 3-2

20η αγωνιστική
ΑΣ Πέπλου -Ακρίτας Δαδιάς  2-0
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς -ΑΟ Δορίσκου 4-1
ΑΟ Θράκης -ΑΟ Μοναστηρακίου 6-1
Πυρσός Σιδηρούς -Ατρόμητος Άβαντα 0-4 
ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Κ20΄)- ΑΟ Αρίστεινου 2-2
ΑΕΝ Χιλής Νίκη -Απαλού  3-2 
Φορτούνα Αλεξ/πολης- ΑΟ Μάκρης 1-5
ΑΟ Μαΐστρου-ΑΟ Καππαδοκών  4-0


 21η αγωνιστική

Ατρόμητος Άβαντα -ΑΕΝ Χιλής 3-1 
ΑΟ Αρίστεινου-ΑΣ Πέπλου 2-3 
,ΑΟ Μοναστηρακίου -ΑΟ Μάκρης 0-2
Ακρίτας Δαδιάς -Φορτούνα Αλεξ/πολης  8-2
ΑΟ Δορίσκου- Πυρσός Σιδηρούς 3-3 
Νίκη Απαλού- ΑΟ Θράκης 4-1 
ΑΟ Μαΐστρου -ΑΟ Αγνάντιας (ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 6-2 
ΑΟ Καππαδοκών Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 6-0 



  22η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης- Ατρόμητος Άβαντα 0-4
Νίκη Απαλού -ΑΟ Μοναστηρακίου  (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Φορτούνα Αλεξ/πολης- ΑΟ Αρίστεινου 1-2
Πυρσός Σιδηρούς- ΑΟ Καππαδοκών 2-4
ΑΕΝ Χιλής -ΑΟ Δορίσκου  3-3
ΑΟ Μάκρης -Ακρίτας Δαδιάς  1-2
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς- ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 1-2
ΑΣ Πέπλου -ΑΟ Μαΐστρου 2-3

 23η αγωνιστική

Μοναστηράκι – Ακρίτας Δαδιάς 1-2
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς – Πέπλος 0-6
Δορίσκος – ΑΟ Θράκης 3-4
Ατρόμητος Άβαντα – Νίκη Απαλού 3-1
Μαΐστρος – Φουρτούνα 4-0
Καππαδοκία – Χιλή 2-3
Αρίστεινο – Μάκρη 3-0
Εθνικός Β’ – Σιδηρώ 2-2


24η αγωνιστική 

Ατρόμητος Άβαντα -ΑΟ Μοναστηρακίου 8-0
ΑΟ Θράκης -ΑΟ Καππαδοκών  4-0
ΑΕΝ Χιλής -ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄) 4-1
Νίκη Απαλού -ΑΟ Δορίσκου 1-0
Φορτούνα Αλεξ/πολης -Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 0-0
ΑΟ Μάκρης -ΑΟ Μαΐστρου 1-2
ΑΣ Πέπλου -Πυρσός Σιδηρούς 3-0 α.α
Ακρίτας Δαδιάς -ΑΟ Αρίστεινου 3-2

 25ης αγωνιστικής 
 

ΑΟ Δορίσκος – Ατρόμητος Άβαντα 0-3 
ΑΟ Μαΐστρος – Ακρίτας Δαδιάς  1-0 
ΑΣ Πέπλος – Νέα Χιλή  1-0 
Πυρσός Σιδηρούς * – Φουρτούνα  0-3 α.α 
ΑΟ Καππαδοκία – Νίκη Απαλού  0-2 
Ένωση Κορνοφωλιάς/Λυκόφη  –ΑΟ Μάκρη 3-1 
Εθνικός Β΄ – ΑΟ Θράκης 1-2 
ΑΟ Μοναστηρακίου –ΑΟ  Αρίστεινο 0-3  


26η αγωνιστική 

Ατρόμητος Άβαντα – Καππαδοκία 4-0 
Μάκρη – Σιδηρώ 3-0 (α.α.) 
ΑΟ Θράκης – Πέπλος 2-0 
Ακρίτας Δαδιάς – Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 4-3 
Νίκη Απαλού – Εθνικός Β’ 2-0 
Αρίστεινο – Μαΐστρος 1-2 
Δορίσκος – Μοναστηράκι 8-1 
Φουρτούνα – Νέα Χηλή 0-1 


27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς- ΑΟ Αρίστεινου  1-4 

ΑΟ Αγνάντιας(ΕΘΝΙΚΟΣ Β)- Ατρόμητος Άβαντα  1-2
ΑΕΝ Χιλής -ΑΟ Μάκρης 3-1 
ΑΟ Καππαδοκών -ΑΟ Δορίσκου  1-2 
ΑΟ Μοναστηρακίου- ΑΟ Μαΐστρου  0-4 
ΑΣ Πέπλου -Νίκη Απαλού 2-0 
Φορτούνα Αλεξ/πολης- ΑΟ Θράκης 1-3 
Πυρσός Σιδηρούς * Ακρίτας Δαδιάς  0-3  Α.Α 


28η αγωνιστική:

Καππαδοκία – Μοναστηράκι 1-2
Μαΐστρος – Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς 6-0
Ατρόμητος Άβαντα – Πέπλος 4-0
Ακρίτας Δαδιάς – Νέα Χηλή 1-1
Δορίσκος – Εθνικός Β’ 1-3
Νίκη Απαλού – Φουρτούνα 4-1
Μάκρη – ΑΟ Θράκης 2-4
Αρίστεινο – Σιδηρώ 3-0 (α.α.)



Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια