Τελευταία Νέα

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Το πρόγραμμα της Β κατηγορίας στον Βόρειο όμιλο που αποτελείτε από 13 ομάδες .
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των ομάδων για την ποδοσφαιρική σεζόν 2018-19

ΟΜΑΔΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ


* Η Θύελλα Κυπρίνου  έχει αποχωρήσει...  

ΟΜΑΔΕΣ TV THRAKIOTISΒΑΘ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ*54
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡ/ΡΙΟΥ        ΑΤΡΟΜ. ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
54
ΑΚΡΙΤΑΣ ΒΥΣΣΑΣ *51
ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ*44
ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ*39
ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ*36
ΑΣΠΙΣ ΘΟΥΡΙΟΥ *33
ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
26
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ*24
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ*24
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ*13
ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ*9
ΘΥΕΛΛΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ*0
Θύελλα Κυπρίνου έχει αποχωρήσει...  

*Με αστεράκι οι ομάδες έχουν κάνει το ρεπό τους


Βόρειος Όμιλος
1η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Θύελλα Κυπρίνου  4-1
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-0
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ορεστιάδας  2-1
Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου  4-0
Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης  0-3
ΠΑΕ Ριζίων – Ατρόμητος Ασπρονερίου  0-5
ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

2η αγωνιστική 
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου   3-0
Δόξα Δόξας – Δόξα Στέρνας 0-0
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας 3-5
Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου 6-1
Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ορμενίου 2-1
Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης 0-6
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

3η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης  2-1
Ακρίτας Ορμενίου – Ομόνοια Φυλακίου  2-0
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου  0-1
Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης   4-0
Θύελλα Κυπρίνου – Ατρόμητος Ασπρονερίου  1-6
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας  1-4
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

4η αγωνιστική 17η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Ελληνοχωρίου 1-1
Δόξα Δόξας – Ασπίδα Θουρίου   8-1
Ένωση Οινόης – Δόξα Ορεστιάδας  4-2
Ηρακλής Σαγήνης – Ακρίτας Ορμενίου  1-1
Ομόνοια Φυλακίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας  4-5
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Στέρνας  0-4
ΡΕΠΟ: Θύελλα Κυπρίνου

5η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ηρακλής Σαγήνης  3-1
Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΕ Ριζίων  3-3
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ένωση Οινόης  3-1
Δόξα Ορεστιάδας – Ομόνοια Φυλακίου 4-2
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου   1-4
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Δόξας  1-3
ΡΕΠΟ: Δόξα Ελληνοχωρίου

6η αγωνιστική
Ακρίτας Θουρίου – Δόξα Στέρνας  3-2
Ακρίτας Ορμενίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-1
Δόξα Δόξας – Δόξα Ελληνοχωρίου 1-1
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ορεστιάδας  2-
Ομόνοια Φυλακίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου 1-4
ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου 2-1
ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης

7η αγωνιστική 
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ηρακλής Σαγήνης 3-0
Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΕ Ριζίων 3-0
Δοξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Ορμενίου 1-1
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-2
Ένωση Οινόης – Δόξας Δόξας 4-0
Θύελλα Κυπρίνου – Ασπίδα Θουρίου 2-3
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Φυλακίου

8η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας 4-0
Ακρίτας Ορμενίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου 1-3
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-3
Δόξα Δόξας – Ομόνοια Φυλακίου 4-0
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας 0-4
ΠΑΕ Ρίζιων – Ένωση Οινόης 0-1
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης
9η αγωνιστική 
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας 5-0
Δόξα Ελληνοχωρίου – Θύελλα Κυπρίνου 3-0  α.α
Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας  4-0
Ένωση Οινόης – Ασπίδα Θουρίου 2-1
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Δόξας 3-3
Ομόνοια Φυλακίου – ΠΑΕ Ριζίων 1-5
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Ορμενίου
10η αγωνιστική 
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Δόξας 1-2
Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου  6-0
Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Στέρνας  1-0
Δόξα Ορεστιάδας – Ατρόμητος Ασπρονερίου 0-5
Θύελλα Κυπρίνου – Ένωση Οινόης 0-2
ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης 0-1
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας
11η αγωνιστική 
Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων 4-1
Δόξα Δόξας – Ακρίτας Νέας Βύσσας 3-3
Δόξα Στέρνας – Ατρόμητος Ασπρονερίου  0-3
Ένωση Οινόης – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-0
Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου 0-1
Ομόνοια Φυλακίου – Θύελλα Κυπρίνου 6-4
ΡΕΠΟ: Δόξα Ορεστιάδας
12η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων   4-2
Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Ορμενίου 2-2
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου 3-0
Δόξα Ορεστιαδας – Δόξα Δόξας 0-1
Ένωση Οινόης – Δόξα Στέρνας 3-1
Θύελλα Κυπρίνου – Ηρακλής Κυπρίνου 0-2
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Ασπρονερίου

13η αγωνιστική 

Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ασπίδα Θουρίου  2-0
Ακρίτας Ορμενίου – Θύελλα Κυπρίνου  1-0
Δόξα Δόξας – Ατρόμητος Ασπρονερίου 0-0
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-0
Ομόνοια Φυλακίου – Ένωση Οινόης 1-4
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Ορεστιάδας 2-1
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

Β ΓΥΡΟΣ 

14η αγωνιστική

Θύελλα Κυπρίνου -Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-5
Δόξα Ελληνοχωρίου-Ακρίτας Ορμενίου  0-0
Δόξα Ορεστιάδας-Ασπίδα Θουρίου 2-5
Ομόνοια Φυλακίου-Δόξα Στέρνας  1-8
Ένωση Οινόης-Ηρακλής Σαγήνης 2-1
Ατρόμητος Ασπρονερίου- Ριζίων   7-0

ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

15η αγωνιστική 
 Ασπίδα Θουρίου-Ατρόμητος Ασπρονερίου  1-0
Δόξα Στέρνας-Δόξα Δόξας  0-0
 Ακρίτας Νέας Βύσσας-Δόξα Ελληνοχωρίου 1-1
Θύελλα Κυπρίνου-Δόξα Ορεστιάδας  4-3
Ακρίτας Ορμενίου-Ένωση Οινόης  3-3
 Ηρακλής Σαγήνης-Ομόνοια Φυλακίου 4-0

ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

16η αγωνιστική 
 Ένωση Οινόης-Ακρίτας Νέας Βύσσας 1-0
Ομόνοια Φυλακίου-Ακρίτας Ορμενίου 1-2
Δόξα Ελληνοχωρίου -Δόξα Ορεστιάδας 3-0 α.α
Ηρακλής Σαγήνης-Δόξα Στέρνας  2-1
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Θύελλα Κυπρίνου  3-0 α.α
Δόξα Δόξας- Ριζίων  2-0

ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

17η αγωνιστική 
Δόξα Ελληνοχωρίου-Ατρόμητος Ασπρονερίου  2-0
Ασπίδα Θουρίου-Δόξα Δόξας     4-1
Δόξα Ορεστιάδας -Ένωση Οινόης  0-6
Ακρίτας Ορμενίου-Ηρακλής Σαγήνης  1-0
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Ομόνοια Φυλακίου 5-0
Δόξα Στέρνας - Ριζίων  0-1

ΡΕΠΟ: Θύελλα Κυπρίνου

18η αγωνιστική 
Ηρακλής Σαγήνης -Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-1
ΠΑΕ Ριζίων-Ασπίδα Θουρίου  2-2
Ένωση Οινόης -Ατρόμητος Ασπρονερίου 2-1
Ομόνοια Φυλακίου-Δόξα Ορεστιάδας 4-2
Ακρίτας Ορμενίου -Δόξα Στέρνας  2-1
Δόξα Δόξας-Θύελλα Κυπρίνου 4-0

ΡΕΠΟ: Δόξα Ελληνοχωρίου

19η αγωνιστική
Δόξα Στέρνας-Ακρίτας Θουρίου  4-1
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Ακρίτας Ορμενίου 3-0
Δόξα Ελληνοχωρίου-Δόξα Δόξας  3-1
Δόξα Ορεστιάδας-Ηρακλής Σαγήνης 2-0
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Ομόνοια Φυλακίου  7-0
 Θύελλα Κυπρίνου -ΠΑΕ  Ριζίων 0-2

ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης

20η αγωνιστική 
Ηρακλής Σαγήνης-Ατρόμητος Ασπρονερίου 1-2
ΠΑΕ Ριζίων-Δόξα Ελληνοχωρίου  4-0
Ακρίτας Ορμενίου -Δόξα Ορεστιάδας 5-2
Ακρίτας Νέας Βύσσας -Δόξα Στέρνας 2-0
Δόξας Δόξας -Ένωση Οινόης 0-2
Ασπίδα Θουρίου -Θύελλα Κυπρίνου 3-0 α.α

ΡΕΠΟ: Ομόνοια Φυλακίου

21η αγωνιστική 
 Δόξα Ορεστιάδας -Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-6
Ατρόμητος Ασπρονερίου -Ακρίτας Ορμενίου  5-1
Δόξα Ελληνοχωρίου -Ασπίδα Θουρίου  5-1
Ομόνοια Φυλακίου -Δόξα Δόξας  0-5
Δόξα Στέρνας -Θύελλα Κυπρίνου 3-0 Α.Α
Ένωση Οινόης- Ρίζιων 3-1

ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης

22η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας -Ατρόμητος Ασπρονερίου 3-3
Θύελλα Κυπρίνου-Δόξα Ελληνοχωρίου  0-3 Α.Α
Δόξα Ορεστιάδας  -Δόξα Στέρνας  2-1
Ασπίδα Θουρίου-Ένωση Οινόης  0-1
Δόξα Δόξας -Ηρακλής Σαγήνης  2-1
 ΠΑΕ Ριζίων -Ομόνοια Φυλακίου 3-2

ΡΕΠΟ: Ακρίτας Ορμενίου

23η αγωνιστική 
Δόξα Δόξας-Ακρίτας Ορμενίου   3-6
Ομόνοια Φυλακίου-Ασπίδα Θουρίου  2-3
Δόξα Στέρνας-Δόξα Ελληνοχωρίου  0-4
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Δόξα Ορεστιάδας  3-1
Ένωση Οινόης-Θύελλα Κυπρίνου 3-0  Α.Α
Ηρακλής Σαγήνης- Ριζίων 0-0

ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας

24η αγωνιστική 
ΠΑΕ Ριζίων-Ακρίτας Ορμενίου  0-3
Ακρίτας Νέας Βύσσας-Δόξα Δόξας 1-2
Ατρόμητος Ασπρονερίου -Δόξα Στέρνας 3-0 Α.Α
Δόξα Ελληνοχωρίου-Ένωση Οινόης 1-1
 Ασπίδα Θουρίου-Ηρακλής Σαγήνης 0-1
Θύελλα Κυπρίνου-Ομόνοια Φυλακίου 0-3 Α.Α

ΡΕΠΟ: Δόξα Ορεστιάδας

25η αγωνιστική 
ΠΑΕ Ριζίων -Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ακρίτας Ορμενίου-Ασπίδα Θουρίου
 Ομόνοια Φυλακίου-Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας-Δόξα Ορεστιαδας
Δόξα Στέρνας-Ένωση Οινόης
Ηρακλής Κυπρίνου -Θύελλα Κυπρίνου

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Ασπρονερίου

26η αγωνιστική 

Ασπίδα Θουρίου -Ακρίτας Νέας Βύσσας
Θύελλα Κυπρίνου -Ακρίτας Ορμενίου
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Δόξα Δόξας
Δόξα Ελληνοχωρίου-Ηρακλής Σαγήνης
Ένωση Οινόης-Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ορεστιάδας- Ριζίων


ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια