ΟΙ ΤΡΙΠΛΕΤΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας Έβρου οι τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 13ης αγωνιστικής στην Β κατηγορία σε Βόρειο  και Νότιο όμιλο. 

Β΄ Γύρος 13η αγωνιστική Σαββάτο 16 & Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σαββάτο 16 Φεβρουαρίου 2019 Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Πέπλου, ΑΣ Πέπλου -Ατρόμητος Άβαντα
 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
Γήπεδο: Α. Κεραμάρη ,ΑΟ Θράκης- ΑΟ Μάκρης
 ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ
Γήπεδο: Σιδηρούν, Πυρσός Σιδηρούς- ΑΟ Αριστείνου
 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 Ώρα: 11:00
 Γήπεδο: Μοναστηρακίου ,ΑΟ Μοναστηρακίου -ΑΟ Καππαδοκών
 ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΣΟΥΒΑΡΑΣ
 Γήπεδο: Κ.Χριστοφορίδης,Εθνικός Β΄- ΑΟ Δορίσκου
 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ

 Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 Ώρα: 15:00
Γήπεδο: Κορνοφωλιάς, Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς -ΑΟ Μαΐστρου
 ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ
Γήπεδο: Χιλής, ΑΕΝ Χιλής -Ακρίτας Δαδιάς
 ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΝΤΟΜΑΡΗΣ
 Γήπεδο: Αγνάντιας, Φορτούνα Αλεξ/πολης -Νίκη Απαλού
 ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ, ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΣΚΙΝΔΡΗ Μ.



ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


Β’ Γύρος 13η αγωνιστική Σαββάτο 16 & Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 

Σαββάτο 16 Φεβρουαρίου 2019 Ώρα: 15:00 
Γήπεδο: Ορμενίου, Ακρίτας Ορμενίου- Θύελλα Κυπρίνου
 ΚΕΦΥΛΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 
Γήπεδο: Ριζίων, ΠΑΕ Ριζίων -Δόξα Ορεστιάδας
 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ, ΣΚΙΝΔΡΗ Μ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ 
 Γήπεδο: Σαγήνης ,Ηρακλής Σαγήνης -Δόξα Ελληνοχωρίου
 ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΒΟΣΝΑΚΟΣ 

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 Ώρα: 15:00 
Γήπεδο: Βύσσας, Ακρίτας Νέας Βύσσας -Ασπίδα Θουρίου
 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ 
Γήπεδο: Φυλακίου, Ομόνοια Φυλακίου -Ένωση Οινόης
 ΔΑΛΗΣ, ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γήπεδο: Καρωτής, Δόξα Δόξας -Ατρόμητος Ασπρονερίου
 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ

 Ρεπό: Δόξα Στέρνας


Διαβάστηκε web counter code

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!
Share:  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου