Headlines

Comments

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΟΙ ΝΕΟΙ ΤΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΠΠΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟΠ ΣΕ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΤΙ !!!

Στη... ρώσικη ρουλέτα των πέναλτι κρίθηκε η πρόκριση στο παιχνίδι των Νέων Κ-16 ,ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ-ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, με πρωταγωνιστή τον νεαρό τερματοφύλακα της ΕΠΣ Έβρου Δημήτρη Παππά  (ΦΩΤΟ) με τον Έβρο να καταφέρνει, μέσω αυτής της διαδικασίας, να πάρει το εισιτήριο για την επόμενη φάση των μεικτών πρωταθλημάτων .
Με τον Παππά  να πιάνει δυο πέναλτι, κατάφερε να νικήσει με 3-2 τους Ηπειρώτες  στη μάχη της... άσπρης βούλας!!

Κανονική διάρκεια του αγώνα 1-1 , προηγήθηκαν οι νέοι της Ηπείρου στο δεύτερο ημίχρονο με τον  Πήλιο στο 70΄,  και ισοφάρισαν οι νέοι του Έβρου δυο λεπτά πριν την ολοκλήρωση του παιχνιδιού με τον Μαυροκέφαλο Αναστάσιο .
 Σε λίγο και τα καλύτερα στιγμιότυπα του αγώνα με τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών .

Διαβάστηκε free counter

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!