Κατάθεση ψηφοδελτίων της Λαϊκής Συσπείρωσης Αλεξανδρούπολης - tvthrakiotis

Latest

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

7 Μαΐου 2019

Κατάθεση ψηφοδελτίων της Λαϊκής Συσπείρωσης Αλεξανδρούπολης

Το Σάββατο 4 Μάη ο Σάββας Δευτεραίος, υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης με τη Λαϊκή Συσπείρωση, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Αλεξανδρούπολης τα προβλεπόμενα από το νόμο δικαιολογητικά για την ανακήρυξη του συνδυασμού για τις δημοτικές εκλογές. 


Το πλήρες ψηφοδέλτιο:

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ  Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ:
  1. ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ
  2. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  4. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  8. ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  9. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡIOY
  10. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  12. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  13. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρα ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  14. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  18. ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  19. ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  20. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  24. ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  30. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  32. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
  34. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  35. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ
  36. ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  37. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  38. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  39. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ
  40. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  41. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  42. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  43. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  44. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ
  45. ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  46. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
  47. ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
  48. ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  49. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ
  50. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  51. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  52. ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  53. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ:
  1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  2. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΦΕΡΩΝ:
  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  7. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  1. ΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΙΔΙΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
  5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ σύζυγος ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΚΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΡΕΩΝΑ ΘΕΑΝΟΥΛΑ χήρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΥΡΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  12. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  13. ΠΑΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  15. ΣΙΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  19. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ σύζυγος ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΚΟΣΜΙΔΟΥ-ΒΙΖΓΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΤΙΤΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  1. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΟΡΕΣΤΗ
  1. ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ σύζυγος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΦΡΥΔΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

-->