ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Κ12 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ -ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - tvthrakiotis

Breaking News

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Κ12 ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ -ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ολοκληρώθηκε σήμερα 15 Ιουνίου 2019 το πρωτάθλημα Κ12 που διοργάνωσε για πρώτη φορά η ΕΠΣ Έβρου, με  την ομάδα της ΑΟ Καππαδοκίας να στέφετε πρωταθλήτρια με 28 βαθμούς, μόλις 1 βαθμό πίσω η ομάδα του Ποντιακού.
Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα και την τελική βαθμολογία.

Η ανακοίνωση της ΕΠΣ Έβρου για το πρωτάθλημα:

 «Με την τέταρτη και τελευταία αγωνιστική που πραγματοποιήθηκε στην Αλεξανδρούπολη στο γήπεδο της Καππαδοκίας, ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Κ12 το Σάββατο 15 Ιουνίου 2019 .
Η ΕΠΣ Έβρου ευχαριστεί τα στελέχη και την ομάδα της Καππαδοκίας, για την άψογη φιλοξενία, φροντίδα και οργάνωση των γηπέδων και όλους όσους βοήθησαν.
 Θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους συμμετέχοντες, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές αλλά και τους γονείς, συγγενείς και φίλους των νεαρών ποδοσφαιριστών για τη συμμετοχή τους.
 Το πρωτάθλημα Κ12 διοργανώθηκε με μεγάλη συμμετοχή και επιτυχία από την ΕΠΣ Έβρου για πρώτη φορά φέτος.
 Πραγματοποιήθηκε σε τέσσερις αγωνιστικές και συνολικά με 55 αγώνες στις έδρες του ΑΕ Διδυμοτείχου, Εθνικού Αλεξανδρούπολης, Ορέστη Ορεστιάδας και της Καππαδοκίας τους οποίους ευχαριστούμε.
 Πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η ομάδα της Καππαδοκίας την οποία συγχαίρουμε, όπως επίσης συγχαίρουμε και όλους τους νεαρούς ποδοσφαιριστές όλων των ομάδων.
 Αμέσως μετά την ολοκλήρωση όλων των αγώνων ακολούθησε η απονομή του κυπέλλου στην Καππαδοκία και η απονομή μεταλλίων σε όλους τους αθλητές.
 Θερμά συγχαρητήρια σε όλους»

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ (Κ-12)1028
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Κ-12)1027
ΕΘΝΙΚΟΣ (Κ-12)1025
ΙΣΑΑΚΙΟ (Κ-12)1019
ΜΑΪΣΤΡΟΣ (Κ-12)1018
ΟΡΕΣΤΗΣ (Κ-12)1016
ΑΠΑΛΟΣ (Κ-12)109
ΟΙΝΟΗ (Κ-12)106
ΣΑΓΗΝΗ (Κ-12)106
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Κ-12)106
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ (Κ-12)103

Σαββάτο 15 Ιουνίου 2019
Αλεξανδρούπολη,γήπεδο Εξώπολης  (Καππαδοκών)

4 αγωνιστική
Οινόη (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 2-3
Διδυμότειχο(Κ-12)Ποντιακός (Κ-12) 0-3
Ορέστης (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 2-1
Ισαάκιο (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 7-0
Σαγήνη (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-8


4η αγωνιστική
Μαΐστρος (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-13
Απαλός (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 3-4
Ιπποκράτης (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 3-0
Εθνικός (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 3-0
Σαγήνη (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 1-4

4η αγωνιστική

Καππαδόκες (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 2-1
Μαΐστρος (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 6-3
Οινόη (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-4
Διδυμότειχο (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 0-3
Ορέστης (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 2-2

Σαββάτο 8 Ιουνίου 2019
Ορεστιάδα (γήπεδο Ορέστη)
3η αγωνιστική
Απαλός (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-3
Ιπποκράτης (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-7
Εθνικός (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 5-1
Ισαάκιο (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 4-2
Ορέστης (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 3-1

3η αγωνιστική
Καππαδόκες (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 5-0
Απαλός (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-3
Ποντιακός (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 9-0
Μαΐστρος (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 3-6
Οινόη (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 1-3

3η αγωνιστική

Εθνικός (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 2-2
Σαγήνη (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 1-0
Ορέστης (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-3
 Ισαάκιο (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 3-0
 Διδυμότειχο (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 2-4

Σαββάτο 1 Ιουνίου 2019
Αλεξανδρούπολη (γήπεδο Κ.Χριστοφορίδης)

2η αγωνιστική
Καππαδόκες (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 2-0
Ισαάκιο (Κ-12) Διδυμότειχο (Κ-12) 4-0
Σαγήνη (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 0-1
Ιπποκράτης (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 0-2
Απαλός (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-7

2η αγωνιστική
Ισαάκιο (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-1
Ορέστης (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 3-1
Διδυμότειχο (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 0-8
Οινόη (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 1-3
Ποντιακός (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 9-1

2η αγωνιστική
Καππαδόκες (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 8-0
Εθνικός (Κ-12) Ισαάκιο (Κ-12) 5-2
Ιπποκράτης (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 1-8
 Ποντιακός (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 6-0

Σαββάτο 25 Μαΐου 2019
Διδυμότειχο
1η αγωνιστική
Καππαδόκες (Κ-12) Οινόη (Κ-12) 4-2
Εθνικός (Κ-12) Ιπποκράτης (Κ-12) 8-0
Ορέστης (Κ-12) Μαΐστρος (Κ-12) 1-2
Ισαάκιο (Κ-12) Ποντιακός (Κ-12) 0-2
 Σαγήνη (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 2-4

1η αγωνιστική
Διδυμότειχο (Κ-12) Καππαδόκες (Κ-12) 0-2
Μαΐστρος (Κ-12) Σαγήνη (Κ-12) 5-0
Ποντιακός (Κ-12) Εθνικός (Κ-12) 6-2
Οινόη (Κ-12) Ορέστης (Κ-12) 2-3
Ιπποκράτης (Κ-12) Απαλός (Κ-12) 0-3



Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια