Breaking News

ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ 10.418
ΕΓΚΥΡΑ 9.784
ΑΚΥΡΑ  528
ΛΕΥΚΑ 106


Με έντονο χρώμα οι εκλεγμένοι δημοτικοί σύμβουλοι 
ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ 

ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.539
Υποψήφιος Δήμαρχος Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ορφέα

1. ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   380
2. ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 283
3. ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  468

4. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 268
5. ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 335
6. ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΙΕ ΤΟΥ ΟΣΜΑΝ  206
7. OUZOUNI VERA TOY KIRIL 101
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 429
9. ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 371
10. ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
11. ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΙΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ 295
12. ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  267
13. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 500


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Σουφλίου
1. ΒΙΑΖΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΒΙΤΑΛΗ 80
2. ΓΚΟΥΔΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ 252
3. ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ  145
4. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ 366
5. ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  960
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  758
7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 204
8. ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 564
9. ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  91
10. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  299
11. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 436
12. ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  429
13. ΟΥΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
14. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 542
15. ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 644
16. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 623
17. ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 182




ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Τυχερού
1. ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 105
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ  108
3. ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4. ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  902
5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ  173
6. ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 143
7. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  154
8. ΠΙΛΙΠΟΣΙΑΝ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΝΙΚ  108
9. ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  86
10. ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 232
11. ΣΙΩΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 120


ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ -ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΥΝΟΧΗ

ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου  3.730
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΟΡΦΕA)

1. Εμίν Τσιδέμ του Σουλεϊμάν  255
2. Καλλιτσάρη – Ευθυμίου Σοφία του Ανδρέα 125
3. Καμπάκ Σιμπέλ του Σερίφ  93
4. Καραχουσεϊν Φερχάτ του Μεχμέτ  284
5. Καχρεμάν Μεχμέτ του Χασάν 296
6. Κοτζά Γιουσούφ του Μεχμέτ 415 
7. Λαμπρινούδη Σαραντούλα του Βάϊου 117
8. Μίχογλου Μαρία του Μιχαήλ 210
9.Νέστορα-Μπισλιαγάκη Θεοδώρα του Ευαγγέλου  50
10. Πιτιακούδης Μιχαήλ του Χαραλάμπους 324
11. Ρουμτζίκα Δήμητρα του Απόστολου 134
12. Τοκαμάνης Δημήτριος του Παναγιώτη 207
13. Τοκαμάνης Χρήστος του Παναγιώτη  286
14. Τσερκέζη Βάϊα σύζυγος Βασιλείου 119

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

1. Γκαϊδατζής Νικόλαος του Σταύρου   529
2. Γκόστια Ερμιόνη του Απόστολου 159
3. Δημητριάδης Αρτούρ του Γιάσα  94
4. Καμέρ Τζεμίλ του Χαλήμ   530
5. Κιουτσουκτσή Ελένη του Ιωάννη 158
6. Μαλιαχούστας Θεοδόσιος του Τριαντάφυλλου 248
7. Μουστακίδης Χρήστος του Αθανασίου  85
8. Μπέλλας Αθανάσιος του Ιωάννη  365
9. Μπουρδούνη Άννα Μαρία του Γεωργίου  171
10. Μπουρουλίτης Γεώργιος του Νικολάου  260
11. Ούτσιου Αναστασία του Ευάγγελου  93
12. Παπατσιλέκας Θωμάς του Βλασίου  545
13. Τσακαλδήμη Ελένη του Χαραλάμπους 404
14. Τσιαμίτας Θεόδωρος του Πασχάλη  662
15. Τσιάνκας Θεόδωρος του Γεωργίου  163
16. Φεϊμης Ελευθέριος του Στυλιανού 226

17.Χριστοδούλου Χρήστος–Ελπιδοφόρος του Πασχάλη  325

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΥΧΕΡΟΥ)

1. Δαρούσης Δημήτριος του Σπύρου   601
2. Δημούτσης Αθανάσιος του Αναστασίου 334
3. Δουκαλέτσης Γεώργιος του Χρήστου 319
4. Δουτσίνης Αθανάσιος του Ιωάννη  138
5. Καδόγλου Ελισάβετ (Έλσα) του Μενέλαου 301
6. Καραπαναγιωτίδου Νάκου Θεανώ του Χρήστου  79
7. Μπογαδάκη Δέσποινα σύζυγος Ευαγγέλου  122
8. Παναγόπουλος Δημήτριος του Χρήστου 58
9. Σπανός Δήμος του Σαράντη 81
10.Τόλγου Θεόδωρος του Δημητρίου  52
11.Τρυφωνίδου Στυλιανή του Γεωργίου 269




ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)  1.117

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΡΦΕΑ 

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 247
ΒΕΡΓΚΑΝ ΝΕΤΖΙΑΤΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ  69
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  90
ΜΠΟΝΤΣΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 44
ΠΑΣΙΑ ΑΪΤΗΝ του ΧΑΣΑΝ 38
ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
ΧΟΤΖΙΟΓΛΟΥ-ΙΝΤΖΕ ΜΟΥΡΑΤ του ΧΑΜΗΤ 97

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΪΝΟΥΡ του ΕΡΟΛ  23
ΒΑΛΚΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
ΓΙΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32
ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
ΚΡΟΚΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  46
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
ΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 59
ΤΕΡΖΑΚΗΣ-ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  266
ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ του ΑΖΙΖ 111

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΧΕΡΟΥ 

ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΥΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    35
ΔΑΒΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  177
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ  64
ΚΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ   185
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ  185
ΤΑΣΜΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 258
ΤΣΕΒΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ 120
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 193
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  129 




ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΜΙΔΑΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   398

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ
  1. ΓΚΙΔΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29
  2. ΓΚΙΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19
  3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
  4. ΔΙΑΓΚΑΚΗ - ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ 58
  5. ΚΟΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 10
  6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 8
  7. ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΑΧΜΕΤ 11
  8. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  47
  9. ΦΡΥΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
  1. ΔΡΥΜΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 32
  2. ΚΙΟΥΡΚΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ  14
  3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
  4. ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 40
  5. ΛΕΚΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ  97
  6. ΛΕΚΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ σύζυγος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  43
  7. ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ   82
  8. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  51
  9. ΜΑΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ  24
  10. ΠΥΡΠΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 84
  11. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19
  12. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ
  1. ΓΚΙΡΤΖΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19
  2. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
  3. ΚΕΣΣΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ 44
  5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ σύζυγος ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  17
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
  7. ΣΙΔΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 31
  8. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ  12
Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια