ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2019-2020 - tvthrakiotis

Latest

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

28 Αυγούστου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2019-2020


Πραγματοποιήθηκαν  σήμερα Τετάρτη  28-8-2019  στο Ξενοδοχείο Κουκούλι στο Σουφλί οι κληρώσεις των διοργανώσεων της ΕΠΣ Έβρου, στο Κύπελλο και την 1η Φάση που τα πρώτα παιχνίδια θα είναι στις 7/9/19  και θα ολοκληρωθεί στις 22/9/19  θα συμμετέχουν 38 ομάδες χωρισμένες σε 13 ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια.

1ος ΟΜΙΛΟΣ 


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΒΥΣΣΑ -ΘΟΥΡΙΟ
ΡΕΠΟ ΟΡΕΣΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΟΡΕΣΤΗΣ-ΒΥΣΣΑ
ΡΕΠΟ ΘΟΥΡΙΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΘΟΥΡΙΟ-ΟΡΕΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ ΒΥΣΣΑ


2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΟΙΝΟΗ-ΣΤΕΡΝΑ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤ.- ΟΙΝΟΗ
ΡΕΠΟ ΣΤΕΡΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΣΤΕΡΝΑ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΡΕΠΟ ΟΙΝΟΗ


3ος ΟΜΙΛΟΣ 
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΡΔΑΣ-ΡΙΖΙΑ
ΡΕΠΟ ΟΡΜΕΝΙΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΟΡΜΕΝΙΟ-ΑΡΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΡΙΖΙΑ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΡΙΖΙΑ-ΟΡΜΕΝΙΟ
ΡΕΠΟ ΑΡΔΑΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ 
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΣΟΦΙΚΟ-ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΣΟΦΙΚΟ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ- ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ
ΡΕΠΟ  ΣΟΦΙΚΟ

5ος ΟΜΙΛΟΣ


1ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΓΗΝΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΡΕΠΟ ΦΥΛΑΚΙΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΦΥΛΑΚΙΟ-ΣΑΓΗΝΗ
ΡΕΠΟ ΝΕΟΧΩΡΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΦΥΛΑΚΙΟ
ΡΕΠΟ ΣΑΓΗΝΗ

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΕΔ-ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

7ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΕΚΛ-ΔΑΔΙΑ
ΡΕΠΟ ΣΟΥΦΛΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΣΟΥΦΛΙ-ΑΕΚΛ
ΡΕΠΟ ΔΑΔΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΔΑΔΙΑ-ΣΟΥΦΛΙ
ΡΕΠΟ ΑΕΚΛ

8ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΧΙΛΗ
ΡΕΠΟ ΜΑΚΡΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΜΑΚΡΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ  ΧΙΛΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΧΙΛΗ-ΜΑΚΡΗ
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ

9ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΒΑΝΤΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΑΒΑΝΤΑΣ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ
ΡΕΠΟ  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΒΑΝΤΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ

10ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΠΕΠΛΟΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΡΕΠΟ ΦΕΡΕΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΦΕΡΕΣ-ΠΕΠΛΟΣ
ΡΕΠΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΦΕΡΕΣ
ΡΕΠΟ ΠΕΠΛΟΣ

 11ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ-ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ

12ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΠΑΛΟΣ-ΔΟΡΙΣΚΟΣ
ΡΕΠΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΑΠΑΛΟΣ
ΡΕΠΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-9-19 ΩΡΑ 17:30
ΔΟΡΙΣΚΟΣ- ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΑΠΑΛΟΣ

13ος ΟΜΙΛΟΣ 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄
 ΡΕΠΟ  ΑΝΘΕΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΑΝΘΕΙΑ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-9-19 ΩΡΑ 17:30 
ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄- ΑΝΘΕΙΑ
ΡΕΠΟ ΦΟΡΤΟΥΝΑ




Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

-->