Τελευταία Νέα

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 2019-20

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση της Γ’ Εθνικής, με την πρεμιέρα του 1ου ομίλου να μην βγάζει Θρακιώτικο ντέρμπι αλλά πολύ ενδιαφέρουσες μάχες.


O Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου δήλωσε αποχώρηση από το πρωτάθλημα.
Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ. 
Βαθμολογία
1. Αετός Ορφανού 6 (7-1)
-. Απόλλων Παραλιμνίου  6(5-0)
3. Άρης Αβάτου 4 (5-2)
-. Πανδραμαϊκός 4 (4-2)
-. Κεραυνός Πέρνης 4 (3-2)
-. Πανσερραίκός 4 (3-2)
7. Νέστος Χρυσούπολης 3 (5-4)
8. Ορφέας Ξάνθης 3 (3-4)
9. Ηρακλής Ζυγού 0 (1-2)*
-. Ένωση Αλεξανδρούπολης 0 (2-4)
-. Δόξα Κάτω Καμήλας   0(1-5)
-. Κιλκισικός 0(0-5)*
14. Δόξα Θεολόγου 0 (0-6)

*Έχουν κάνει το ρεπό τους
1η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
2-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης
1-1
Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού
1-2
Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας
0-1
Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός
3-1
Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
0-2
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό:
Κιλκισιακός
2η αγωνιστική
Κιλκισιακός
0-5
Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης
1-2
Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου
4-1
Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός
1-1
Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου
4-0
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Νέστος Χρυσούπολης
4-1
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό:
Ηρακλής Νέου Ζυγού
3η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό:
Πανδραμαϊκός
4η αγωνιστική
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό:
Ορφέας Puma Ξάνθης
5η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου
Ρεπό:
Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός
Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός
Ρεπό:
Άρης Αβάτου
7η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός
Ρεπό:
Ένωση Αλεξανδρούπολης
8η αγωνιστική
Ορφέας Puma Ξάνθης
Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό:
Κεραυνός Πέρνης
9η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης
Κιλκισιακός
Ρεπό:
Δόξα Κάτω Καμήλας
10η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό:
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
11η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου – Πoτού
Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό:
Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική
Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό:
Πανσερραϊκός
13η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Πανδραμαϊκός
Ρεπό:
Αετός Ορφανού






14η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ρεπό:
Κιλκισιακός
15η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό:
16η αγωνιστική
Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός
Ρεπό:
17η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό:
18η αγωνιστική
Δόξα Κάτω Καμήλας
Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου
Πανσερραϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό:
19η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου
Ρεπό:
20η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός
Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό:
21η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό:
22η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό:
23η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Ρεπό:
24η αγωνιστική
Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό:
25η αγωνιστική
Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός
Ρεπό:
26η αγωνιστική
Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου – Ποτού
Αετός Ορφανού
Ρεπό:




Δεν υπάρχουν σχόλια