ΤΡΙΤΗ ΝΙΚΗ Ο ΕΒΡΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2-0 ΤΗΝ ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Την τρίτη νίκη σημείωσε ο Έβρος Σουφλίου  και στην 4η αγωνιστική  είναι  ψηλά στην βαθμολογία ΄με 9 βαθμούς, τρεις λιγότερους από την πρωτοπόρο  ΑΕ Διδυμοτείχου.
Όλες τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού από την κάμερα του tvthrakiotis

Στο πρώτο ημίχρονο η ΑΕΚ Έβρου σημείωσε γκολ,  ακυρώθηκε από τον διαιτητή της συνάντησης καθώς έδωσε φάουλ υπέρ του τερματοφύλακα του Έβρου Σουφλίου Καραμπάτσα Δημήτρη.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Τοπούζης μπήκε αλλαγή και στο 68΄με όμορφο διαγώνιο σουτ  πραγματοποίησε το 1-0 και στο 74΄ο Κουτσούλας Θεόδωρος από κοντά εκμεταλλεύτηκε την κεφαλιά του Κρικελά στόπαρε με το στήθος και με  πλασέ  έστειλε για δεύτερη φορά τη μπάλα στα δίχτυα του Τογγουλίδη.

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!