Headlines

Comments

ΙΣΟΠΑΛΟ 1-1 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ -ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ Η ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ

Δυνατό παιχνίδι έγινε στο γήπεδο της Κορνοφωλιάς με τις δυο ομάδες να μοιράζονται  από έναν βαθμό .
 Ροντέο έγινε στο τέλος το παιχνίδι στην Κορνοφωλιά , 1-0 με τον Καφαμάνη  στο 15΄ με τον Ατρόμητο να ισοφαρίζει  στο 26΄ με τον Ατματζίδη.
Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι πήγε στη δύναμη πολλά φάουλ σκληρά μαρκαρίσματα , στο 70΄ο Παναγιωτίδης δέχθηκε την δεύτερη κίτρινη(αυστηρή) ,με 10 η Ένωση  και στο  87΄ με απευθείας κόκκινη ο τερματοφύλακας της Ένωσης καθώς απέκρουσε  τη μπάλα με τα χέρια  εκτός περιοχής σε σουτ του Δραγούμη , με την τοπική ομάδα στα τελευταία λεπτά να αγωνίζεται με 9 παίκτες !!
Μετά  το σφύριγμα του διαιτητή ο Δεμιράκος δέχθηκε την δεύτερη κίτρινη (κόκκινη) και ο τερματοφύλακας του Ασπρονερίου Πουρζιτίδης την  κόκκινη!!
           Σε νέα ανάρτηση τα γκολ και όλες οι καλύτερες στιγμές από τον αγώνα

(Σουβαράς, Δήμος, Σουλιώτης)

Η ΠΑΕ Ριζίων κέρδισε τον Ακρίτα Ορμενίου  με 1-0 και με 18 βαθμούς είναι στη δεύτερη θέση