Η ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ 13ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

                                 
       ΤΗΕ HISTORY OF REFEREES

 Σάββατο 1/2/20 Ώρα 15:30,
 Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΕΚ Έβρου
#Ο ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ Α Ο ΜΑΪΣΤΡΟΥ
2016/17 ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄(Μ) 4-0
2017/18 ΘΡΑΚΗ (Μ) 2-0
2018/19 ΘΡΑΚΗ (Ε) 2-1, ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ (Μ) 4-0
2019/20 ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Ε) 2-3, ΟΡΕΣΤΗΣ (Ε) 0-3
#Ο ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ
2015/16 ΠΕΠΛΟΣ (Μ) 5-1, ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ (Ε) 3-1
2016/17 ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ (Ε) 0-0, ΔΟΡΙΣΚΟΣ (Μ) 5-3, ΑΠΑΛΟΣ (Μ) 1-2

Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
# Ο ΣΗΜΙΔΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΛ.
2013/14 ΑΛΕΞ (Ε) 5-1, ΝΙΨΑ (Μ) 2-1, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Ε) 2-0, ΑΒΑΝΤΑΣ (Μ) 0-2, ΜΠΑΡΑΖ ΑΕΔ 2-0
2016/17 ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Μ) 1-1
2017/18 ΑΠΑΛΟΣ (Ε) 3-0, ΑΕΚ/Λ (Μ) 5-0
2019/20 ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (Μ) 3-2
# Ο ΣΗΜΙΔΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΕΒΡΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
2016/17 ΒΥΣΣΑ (Μ) 1-0, ΑΕΔ (Ε) 1-3
2017/18 ΑΠΑΛΟΣ (Μ) 4-1, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ 0-0,ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Ε) 0-2
2018/19  ΑΕΚ (Ε) 2-0, ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Ε) 2-1
2019/20 ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (Μ) 2-0, ΟΡΕΣΤΗΣ (Ε) 1-2

  Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – ΑΕ Διδυμοτείχου
#Ο ΚΕΦΙΛΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ  ΟΙΝΟΗΣ
2018/19 ΡΙΖΙΑ (Ε) 1-0
2019/20 ΣΟΥΦΛΙ (Μ) 1-2, ΟΡΕΣΤΗΣ (Μ) 1-4
# Ο ΚΕΦΙΛΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
2018/19 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ (Μ) 1-3, ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Ε) 2-3


Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας
# Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
2013/14 ΕΝΩΣΗ ΑΝ./ΑΡ. (Ε) 1-1, ΑΛΕΞ (Ε) 1-1, ΠΑΕ ΝΙΨΑ  (Ε) 2-0
2014/15 ΑΠΑΛΟΣ (Μ) 4-0, ΕΝΩΣΗ ΑΝ./ΑΡ. (Μ) 2-1, ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ (Μ) 1-1, ΛΥΚΟΦΗ (Ε) 0-1
                ΑΒΑΝΤΑΣ (Μ) 2-1
2015/16 ΑΛΕΞ (Μ) 0-2, ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ(Μ) 0-0ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Μ) 0-1
2018/19 ΦΕΡΕΣ (Ε) 0-1, ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Ε) 3-3
2019/20 ΟΡΕΣΤΗΣ (Ε) 1-1, ΣΟΦΙΚΟ (Ε) 3-3, ΑΕΚ (Ε) 3-1
# Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗ
2014/15 ΝΕΟΧΩΡΙ (Μ) 3-0, ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ  (Ε)2-3
2015/16 ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Μ) 0-2, ΑΕΔ (Ε) 1-0
2016/17 ΑΕΔ (Μ) 0-3,ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ (Ε) 5-0
2017/18 ΦΕΡΕΣ (Ε) 0-1, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Μ) 1-1

Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Θράκη Φερών
# Ο ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΟΡΦΕΑ ΣΟΦΙΚΟΥ
2016/17 ΤΥΧΕΡΟ (Μ) 3-0,
2019/20 ΟΡΕΣΤΗ (Μ) 2-0, ΜΑΪΣΤΡΟ (Ε) 1-1
# Ο ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΦΕΡΩΝ
2016/17 ΕΝΩΣΗ ΑΝ./ΑΡ. (Μ) 0-0
2017/18 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Μ) 4-1,ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Μ) 1-2
2018/19 ΑΕΚ (Μ) 1-3, ΑΕΔ (Μ) 1-2


Δευτέρα 3/2/20 Ώρα 15:30
Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανεών – ΑΟ Νεοχωρίου
# Ο ΠΑΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΑΡΔΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
2016/17 ΟΡΕΣΤΗΣ (Μ) 1-2, ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Μ) 0-3
2017/18 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ (Ε) 1-2
2018/19 ΝΕΟΧΩΡΙ (Ε) 1-0, ΕΝΩΣΗ ΑΝ./ΑΡ. (Μ) 1-3, ΟΡΕΣΤΗΣ (Μ) 1-3, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ (Ε) 3-6
2019/20 ΑΕΔ (Ε) 0-1, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ. (Ε) 1-2, ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ (Ε) 3-0
# Ο ΠΑΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2016/17 ΚΥΠΡΙΝΟΣ (Ε) 2-0
2018/19 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Μ) 1-3,ΣΟΦΙΚΟ (Μ) 2-1, ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ (Μ) 0-1
2019/20  ΜΑΪΣΤΡΟΣ (Ε) 1-3, ΑΕΔ (Μ) 1-4, ΟΡΕΣΤΗΣ (Μ) 0-1, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ (Μ) 0-3



Κοινή χρήση:  

Σχόλια