Δεν πέρασαν δυο εβδομάδες που οι δυο πλευρές συμφώνησαν να πορευτούν μαζί την σεζόν 2020-21, ώστε ο Πανθρακικός να επανέλθει γρήγορα στις εθνικές κατηγορίες .
Σήμερα ανακοινώθηκε από την διοίκηση του Πανθρακικού η λύση της συνεργασίας και να συνεχίζει τον σχεδιασμό της χωρίς τον Bertrand Robert.
Η σχετική ανακοίνωση:
Η διοίκηση του Πανθρακικού ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον Bertrand Robert και συνεχίζει τον σχεδιασμό της ώστε να φτάσει η ομάδα μας εκεί που αξίζει.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgavEzcOTk24Y6Lc-Hy27p3YynlmLUMOiJ4cxm1lVXdd95H5EGEPm-wv6uxt_WzWHVbAzgLUOyxny6Abs6SDPCLH3v-eg73ukw6lw0QfPqN0bb2EGEcO3yMYD1sKAOjkOeQn6nwbGJr-yDM/s600/%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2597%25CE%25A3.png)
0 Σχόλια