Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΕΒΡΟΥ 2020-21


Έναρξη 3-4  Οκτωβρίου 2020
Α ΕΒΡΟΥ

ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΑΡΔΑ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ -ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ 

ΡΕΠΟ   ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΥ -ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ- ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ -ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ 

ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ -ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ

ΡΕΠΟ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΡΕΠΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ -ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΡΕΠΟΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΟΡΕΣΤΑΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ-ΟΡΕΣΤΗΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ-ΑΟ ΝΕΟΨΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΑΙΣΤΡΟΣ
ΡΕΠΟ ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ -ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 
ΡΕΠΟ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ- ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ


12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ-ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΡΕΠΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ -ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ -ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ

Στον 2ο γύρο οι ομάδες αντίστροφα 




Share:  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου