ΤΑ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2-2 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Στο στάδιο Φώτης Κοσμάς ,ο Αγροτικός Αστέρας προηγήθηκε 2-0 , όμως η Αλεξανδρούπολη με δύο τέρματα 89 ΄  Πατσιώρας Κώστας  και Παπάζογλου 94΄ πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας που είναι και ο πρώτος της στο φετινό πρωτάθλημα.

Η Αλεξανδρούπολη διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο  με τον διαιτητή Τσοπουλίδη να δείχνει συνέχεια στο παιχνίδι!!!!
Την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022 για την 5η αγωνιστική η Αλεξανδρούπολη υποδέχεται τον Απόλλωνα Παραλιμνίου.
ΓΚΟΛ :ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 13′ , 69΄ Πέριτς
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ : Πατσιώρας Κ . 89΄, Παπάζογλου 94΄
 Διαιτητής: Τσοπουλίδης – Βοηθοί: Σπάρταλης, Φεράτογλου (Ξάνθης)

Αλεξανδρούπολη FC (Ν. Ουσταμπασίδης): Κεσουδάκης, Αμπραχαμνιάν, Ράλλης, Μπαρμπαγιάννης, Τσιεγγελίδης, Πατσιώρας Κ., Χοψονίδης, Πατσιώρας Α., Γκαϊδατζής, Χριστοφορίδης, Καρακασίδης. Αγροτικός Αστέρας (Χ. Δανδίκας): Φαρμάκης, Φετεινίδης, Κοτανίδης, Αιχμαλωτίδης, Νιαζήφογλου, Θεοδωρίδης, Κουκουλέκης, Πέριτς, Νίκο, Ζουλούμης, Κωτσούλας.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με 20 λεπτά καθυστέρηση λόγω προβλήματος με τον γιατρό αγώνα

Η ομάδα του αθλητικού ΙΝΤΕΡΝΕΤ παίζει μπάλα εδώ!