ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΤΩΝ 157 ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΝΟΧΗ" Επικεφαλής: Παναγιώτης Καλακίκος

Επικεφαλής: Παναγιώτης Καλακίκος
🔹️Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
2. ΒΟΥΛΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΖΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
3. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
4. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
5. ΓΚΟΣΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
6. ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
7. ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
8. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
9. ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΣΗΦ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
10. ΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
11. ΔΕΛΗ ΜΟΛΑ ΜΠΕΡΝΑ του ΑΛΗ (ΟΡΦΕΑ)
12. ΔΟΥΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
13. ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
14. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
15. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
16. ΚΑΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
17. ΚΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
19. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
20. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
21. ΚΑΧΡΕΜΑΝ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ (ΟΡΦΕΑ)
22. ΚΑΨΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
23. ΚΟΤΖΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΜΕΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
24. ΚΟΥΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
25. ΚΟΥΡΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
26. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
27. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ (ΣΑΡΑ) του ΒΑΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
28. ΜΑΒΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΟΡΦΕΑ)
29. ΜΑΝΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
30. ΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
31. ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΟΣΧΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΟΡΦΕΑ)
32. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
33. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
34. ΜΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
35. ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
36. ΜΠΟΥΡΟΥΛΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
37. ΜΠΟΥΤΣΙΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
38. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
39. ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
40. ΝΙΩΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
41. ΟΥΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
42. ΠΑΛΑΒΟΥΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
44. ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
45. ΠΑΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
46. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
47. ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΠΕΛΛΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
48. ΠΥΡΕΛΗ ΕΡΤΖΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ (ΟΡΦΕΑ)
49. ΡΕΣΙΤ ΦΙΚΡΙΕ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
50. ΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
51. ΣΑΦΑΚ ΟΜΕΡ του ΑΧΜΕΤ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
52. ΣΕΡΕΤΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΙΑ του ΡΙΖΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
53. ΣΙΡΔΑΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
54. ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
55. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
56. ΤΙΟΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
57. ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΟΡΦΕΑ)
58. ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
59. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
60. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
61. ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
62. ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
63. ΤΣΙΑΝΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
64. ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μικρού Δερείου
1. ΑΠΤΗ ΑΪΣΕ του ΑΧΜΕΤ
2. ΔΕΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΛΗΛ
3. ΚΑΧΡΙΜΑΝ ΝΕΤΖΙΧΑ του ΑΛΗ
4. ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΗ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ
5. ΠΙΣΚΑ ΦΑΤΗΧ του ΜΟΥΧΑΜΕΤ
6. ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΜΡΑΧ του ΣΑΛΗ
7. ΤΣΙΓΓΕΛ ΕΜΡΑΧ του ΧΑΣΑΝ
8. ΦΥΔΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμορίου
1. ΑΓΕΛΑΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΟΥΛΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΑΝΔΑΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαβάρων
1. ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΔΑΝΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΡΟΥΜΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΤΑΜΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πρωτοκκλησίου
1. ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΜΕΧΜΕΤ του ΕΓΙΟΥΠ
2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΖΟΥΜΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΤΣΕΛΕΓΓΙΡ ΤΣΙΔΕΜ της ΖΙΝΕΠ
5. ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΙΛΕ του ΜΕΧΜΕΤ
7. ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΜΗΔΕ του ΝΤΟΥΡΑΝ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σουφλίου
1. ΑΛΑΤΖΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΖΟΦΙΝΣΚΑ ΜΑΡΤΙΝΑ ΡΟΜΑ του ΓΡΖΕΓΚΟΡΖ
5. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΪΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΟΥΤΑΦΑΛΙΔΟΥ ΜΠΑΚΑΡΗ ΑΡΕΒΙΚ (ΧΡΥΣΑ) του ΟΓΚΑΝΕΣ
7. ΜΠΑΜΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΜΠΑΜΠΑΧΑΣΑΝ ΜΠΙΛΙΑΛ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ
9. ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
10. ΝΤΕΛΗΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
12. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΣΑΡΑΝΤΗ
13. ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΝΑΒΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαδιάς
1. ΕΚΛΕΜΕ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΟΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8. ΡΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κορνοφωλεάς
1. ΚΑΒΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΟΚΑΜΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΧΙΛΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΨΥΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαγυνών
1. ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΦΕΪΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυκόφωτος
1. ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΜΠΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ
3. ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τυχερού
1. ΗΛΙΑΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2. ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
4. ΚΕΛΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΑΛΚΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ
8. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
🔹️Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προβατώνος
1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΣΟΥΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΛΑΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΖΗΣΗ
7. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυριακής
1. ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΕΤΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μάνδρας
1. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαυροκκλησίου
1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΛΑΤΣΗ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λευκίμμης
1. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΡΙΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λύρας
1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΡΗΓΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ
🔹️Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φυλακτού
1. ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΥΡΓΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Η ομάδα του αθλητικού ΙΝΤΕΡΝΕΤ παίζει μπάλα εδώ!
Κοινή χρήση:  

Σχόλια