ΣΕΖΟΝ 2019-20 


Α2 ανδρών – Β’ όμιλος – 14η αγωνιστική
Αριστοτέλης – Άρης 3-0 (25-19, 32-30, 25-15)
Χ.Α.Ν.Θ. – Μακεδονικός 1-3 (25-22, 17-25, 26-28, 17-25)
Πήγασος Πολίχνης – Πιερικός 2-3 (26-24, 22-25, 20-25, 25-23, 13-15)
Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Άθλος 3-0 (25-23, 25-21, 25-17)
Ερμογένης – Φίλιππος 1-3 (25-19, 16-25, 17-25, 16-25)
Α.Ε. Κομοτηνής – Σ.Π.Α. Καρδίτσας 3-2 (21-25, 25-17, 22-25, 25-20, 15-13)
13η αγωνιστική
Φίλιππος – Α.Ε. Κομοτηνής 3-0 (28-26, 25-10, 25-17)
Καρδίτσα – Αριστοτέλης 0-3 (22-25, 18-25, 18-25)
Πιερικός – Α.Ε.Ν. Πανοράματος 3-0 (27-25, 25-17, 25-19)
Άθλος – Ερμογένης 3-0 (25-17, 25-23, 25-17)
Μακεδονικός – Πήγασος Πολίχνης 1-3 (25-13, 21-25, 16-25, 11-25)
Άρης – Χ.Α.Ν.Θ. 2-3 (25-09, 23-25, 21-25, 25-22, 08-15)
12η αγωνιστική
ΑΠΣ Φίλιππος – ΑΣ Άθλος 3-0 (25-15, 25-22, 25-20)
ΧΑΝΘ – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 (17-25, 25-23, 25-21, 23-25, 17-15)
Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Άρης 3-2 (25-21, 22-25, 25-23, 15-25, 15-10)
ΑΣ Ερμογένης – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (20-25, 19-25, 22-25)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-17, 25-23, 25-22)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΣ Μακεδονικός 0-3 (25-27, 22-25, 23-25)
11η αγωνιστική
ΧΑΝΘ – ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-1 (26-28, 25-16, 25-17, 25-21)
Πήγασος Πολίχνης – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-23, 25-23, 25-23)
Ερμογένης – ΑΣ Μακεδονικός 3-1 (19-25, 25-15, 25-21, 25-22)
ΑΠΣ Φίλιππος – ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (28-26, 25-17, 25-16)
ΑΣ Άθλος – ΑΕ Κομοτηνής 1-3 (15-25, 22-25, 25-20, 13-25)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΣ Άρης 1-3 (22-25, 22-25, 25-22, 18-25)
10η αγωνιστική
ΦΕΣ Αριστοτέλης – Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-22, 25-17, 25-16)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΕΝ Πανοράματος 3-2 (26-24, 23-25, 21-25, 25-18, 15-12)
ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Άθλος 0-3 (20-25, 19-25, 22-25)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΧΑΝΘ 3-0 (25-17, 25-21, 25-23)
ΑΣ Μακεδονικός – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (18-25, 15-25, 15-25)
ΑΣ Άρης – ΑΕ Ερμογένης 3-2 (25-15, 22-25, 25-20, 23-25, 15-12)


9η αγωνιστική


ΑΣ Ερμογένης – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1 (21-25, 28-26, 25-18, 25-15)
ΑΠΣ Φίλιππος – ΑΣ Άρης 3-0 (25-12, 25-19, 26-24)
ΑΣ Άθλος – ΑΣ Μακεδονικός 2-3 (25-23, 20-25, 21-25, 25-15, 08-15)
Πήγασος Πολίχνης – ΧΑΝΘ 3-0 (25-21, 25-21, 27-25)
ΣΦΚ Πιερικός – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 2-3 (23-25, 26-24, 27-25, 22-25, 14-16)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΦΕΣ Αριστοτέλης 2-3 (22-25, 25-18, 19-25, 25-16, 06-15)



8η αγωνιστική



ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΣ Ερμογένης 3-1 (25-20, 21-25, 25-20, 25-19)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (18-25, 20-25, 16-25)
ΑΕ Κομοτηνής – Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-21, 25-20, 25-18)
ΑΣ Μακεδονικός – ΣΦΚ Πιερικός 1-3 (25-21, 21-25, 15-25, 23-25)
ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος 3-0 (25-19, 25-16, 25-20)

ΑΣ Άρης – ΑΣ Άθλος 2-3 (26-24, 25-21, 23-25, 23-25, 16-18)

7η αγωνιστική

ΑΣ Μακεδονικός – ΑΕ Κομοτηνής 3-2 (25-22, 15-25, 25-22, 15-25, 18-16)
ΑΣ Ερμογένης – ΧΑΝΘ 2-3 (12-25, 25-22, 25-22, 12-25, 08-15)
ΑΣ Άθλος – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-21, 25-19, 25-20)
ΑΠΣ Φίλιππος – ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-1 (25-17, 21-25, 25-20, 25-10)
ΑΕΝ Πανοράματος – Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-20, 22-25, 25-22, 25-20)
ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Άρης 0-3 (21-25, 23-25, 17-25)


6η αγωνιστική

Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης – Α.Σ. Άθλος 2-3 (25-23, 22-25, 11-25, 27-25, 13-15)
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Φίλιππος 0-3 (19-25, 23-25, 19-25)
Πήγασος Πολίχνης – Α.Σ. Ερμογένης 2-3 (25-20, 17-25, 18-25, 25-10, 11-15)
Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Α.Ε.Ν.Πανοράματος 3-1 (25-22, 25-22, 27-29, 25-08)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΣΦΚ Πιερικός 3-1 (23-25, 25-23, 25-22, 25-23)
Α.Σ.Άρης – Α.Σ. Μακεδονικός 0-3 (24-26, 22-25, 23-25)


5η αγωνιστική

ΑΣ Μακεδονικός – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-17, 25-20, 25-14)
ΑΣ Άθλος – ΧΑΝΘ 3-0 (25-17, 25-22, 25-22)
ΑΠΣ Φίλιππος – Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-15, 22-25, 25-15, 25-20)
ΑΣ Ερμογένης – ΑΕΝ Πανοράματος 3-1 (19-25, 25-14, 25-22, 25-19)
ΑΣ Άρης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3 (232-5, 19-25, 22-25)
ΣΦΚ Πιερικός – ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-2 (25-21, 18-25, 24-26, 25-15, 15-10)



4η αγωνιστική

ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΣ Μακεδονικός 1-3 (23-25, 25-20, 20-25, 25-27)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άρης 1-3 (22-25, 25-22, 15-25, 26-28)
Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Άθλος 2-3 (25-22, 15-25, 20-25, 25-22, 11-15)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (21-25, 11-25, 21-25)
ΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Ερμογένης 3-1 (25-27, 25-13, 27-25, 25-18)
ΧΑΝΘ – ΣΦΚ Πιερικός 1-3 (23-25, 25-18, 20-25, 23-25)


3η αγωνιστική

ΑΠΣ Φίλιππος – ΑΣ Ερμογένης 3-0 (25-15, 25-19, 25-15)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3 (23-25, 17-25, 20-25)
ΣΦΚ Πιερικός – Πήγασος Πολίχνης 3-2 (22-25, 22-25, 25-16, 25-23, 15-09)
ΑΣ Άθλος – ΑΕΝ Πανοράματος 3-0 (25-19, 25-19, 25-17)
ΑΣ Μακεδονικός – ΧΑΝΘ 3-0 (25-20, 25-16, 25-20)
ΑΣ Άρης – ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-2 (25-23, 21-25, 25-16, 23-25, 15-06)


2η αγωνιστική

ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 (20-25, 25-16, 17-25, 25-19, 15-13)
ΧΑΝΘ – ΑΣ Άρης 0-3 (23-25, 24-26, 25-27)
Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Μακεδονικός 3-0 (25-19, 25-23, 27-25)
ΑΣ Ερμογένης – ΑΣ Άθλος 3-2 (25-22, 25-17, 18-25, 24-26, 18-16)
ΑΕ Κομοτηνής – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (20-25, 24-26, 12-25)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΣΦΚ Πιερικός 0-3 (12-25, 14-25, 18-25)


1η αγωνιστική

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΧΑΝΘ 3-0 (25-20, 25-20, 25-22)
ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Ερμογένης 2-3 (25-22, 22-25, 25-22, 19-25, 07-15)
ΑΣ Άθλος – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (17-25, 16-25, 16-25)
ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-2 (20-25, 25-16, 25-20, 22-25, 15-12)
ΑΣ Άρης – Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-18, 22-25, 25-21, 25-16)
ΑΣ Μακεδονικός – ΑΕΝ Πανοράματος 1-3 (25-18, 23-25, 21-25, 17-25)