Όλα τα Αθλητικά Νέα του Έβρου και της Θράκης από το tvthrakiotis στην κορυφή της ενημέρωσης!

Η ΑΕΔ ΥΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΝ ΝΕΣΤΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Το πρόγραμμα της Γ Εθνικής στον πρώτο όμιλο που παρέμεινε τελικά με 12 ομάδες ενώ ο 2ος  όμιλος με την προσθήκη του Ηρακλή Θεσσαλονίκης έχει 15 ομάδες.

Η Α.Ε.Διδυμοτείχου ξεκινάει στις 1 Οκτωβρίου 2017 με παιχνίδι εντός όπου υποδέχεται στο Δημοτικό Στάδιο Διδυμοτείχου τον Νέστο Χρυσούπολης.


Από τον πρώτο όμιλο υποβιβάζονται 5 σωματεία.

ΟΜΑΔΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠ
ΗΤ
ΥΠΕΡ
ΚΑΤΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
30
9
3
2
25
7
ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
27
8
3
3
17
11
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ
27
7
3
4
21
9
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 
27
8
3
3
23
15
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
24
7
3
4
14
6
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
19
4
7
2
11
11
Α.Ε.ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
17455912
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
154371116
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
154371623
Μ.ΑΛ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
14428918
Μ.ΑΛΕΞ.ΚΑΡΠΕΡΗΣ
9
2
3
8
9
17
ΔΟΞΑ Ν.ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
7
1
4
9
7
25





1η  αγωνιστική

ΑΕΔ-ΝΕΣΤΟΣ  1-0
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0-5
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΟΡΦΑΝΟ 2-2
ΚΑΒΑΛΑ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 2-1
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 2-0


2η  αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΑΕΔ 1-1
ΝΕΣΤΟΣ-ΚΑΡΠΕΡΗ 2-0
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΚΑΒΑΛΑ 2-0
ΟΡΦΑΝΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗ  1-1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 1-1
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 1-2


3η  αγωνιστική
ΑΕΔ-ΚΑΡΠΕΡΗ2-1
ΚΑΒΑΛΑ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ  4-0
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ 1-3
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2-2
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΟΡΦΑΝΟ  2-0
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ -ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0-0

4η  αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ-ΑΕΔ 1-0
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-0
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 1-2
ΝΕΣΤΟΣ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 0-0
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 4-0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΟΡΦΑΝΟ 1-0


5η  αγωνιστική

ΑΕΔ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΚΑΒΑΛΑ 1-1
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΚΑΡΠΕΡΗ 0-2
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ 2-2
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ 1-0
ΟΡΦΑΝΟ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0-0


6η  αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΑΕΔ 0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ  1-0
ΚΑΒΑΛΑ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 2-1
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-1
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΟΡΦΑΝΟ 0-1
ΝΕΣΤΟΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2-0

7η  αγωνιστική

ΑΕΔ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 1-1
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ -ΣΚΟΥΤΑΡΙ 0-2
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-0
ΟΡΦΑΝΟ-ΚΑΒΑΛΑ  1-0
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ  1-0
ΝΕΣΤΟΣ -ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ  3-0

8η  αγωνιστική

ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ-ΑΕΔ 2-1
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-0
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΟΡΦΑΝΟ 2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 0-1
ΚΑΒΑΛΑ -ΝΕΣΤΟΣ 0-0
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ 0-1

9η  αγωνιστική

ΑΕΔ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0-0
ΟΡΦΑΝΟ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 3-2
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 2-0
ΝΕΣΤΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 0-1
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-1
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΚΑΒΑΛΑ 0-1 


10η  αγωνιστική

ΟΡΦΑΝΟ -ΑΕΔ 1-0
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ- ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 1-1
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ-ΝΕΣΤΟΣ  1-2
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ 1-0
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΚΑΡΠΕΡΗ 1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 1-0

11η  αγωνιστική

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΑΕΔ 4-0
ΝΕΣΤΟΣ-ΟΡΦΑΝΟ  0-1
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΡΟΥ 0-1
ΚΑΡΠΕΡΗ - ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 0-1
ΚΑΒΑΛΑ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ  3-0
ΟΡΦΕΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 0-1


  δεύτερος γύρος  

12η  αγωνιστική
ΝΕΣΤΟΣ -ΑΕΔ  1-0
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ 2-1
ΟΡΦΑΝΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ 5-2
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ  1-1
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-2
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 1-0

13η  αγωνιστική
ΑΕΔ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ 0-0
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΝΕΣΤΟΣ 0-0
ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ  1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΟΡΦΑΝΟ 2-4
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  2-1
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 2-1


14η  αγωνιστική
ΚΑΡΠΕΡΗ-ΑΕΔ 0-1
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΚΑΒΑΛΑ 0-2
ΝΕΣΤΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-0
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 1-0 
ΟΡΦΑΝΟ-ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 3-1
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ-ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ  1-1


15η  αγωνιστική

ΑΕΔ-ΚΑΒΑΛΑ 
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΑΡΠΕΡΗ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΝΕΣΤΟΣ
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΟΡΦΑΝΟ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ


16η  αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗ - ΑΕΔ
ΚΑΒΑΛΑ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΚΑΡΠΕΡΗ - ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ - ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ
ΝΕΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ - ΟΡΦΑΝΟ


17η  αγωνιστική

ΑΕΔ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ  - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΚΑΡΠΕΡΗ
ΟΡΦΑΝΟ - ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ - ΝΕΣΤΟΣ

18η  αγωνιστική

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΑΕΔ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ 
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΚΑΒΑΛΑ  - ΟΡΦΑΝΟ
ΚΑΡΠΕΡΗ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ  - ΝΕΣΤΟΣ 

19η  αγωνιστική

ΑΕΔ - ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΟΡΦΑΝΟ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ 
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ - ΚΑΡΠΕΡΗ

20η  αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΑΕΔ
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ - ΟΡΦΑΝΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΝΕΣΤΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
ΚΑΒΑΛΑ - ΚΑΡΠΕΡΗ


21η  αγωνιστική

ΑΕΔ - ΟΡΦΑΝΟ 
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΝΕΣΤΟΣ - ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ
ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ - ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΚΑΡΠΕΡΗ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΚΑΒΑΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

22η  αγωνιστική

ΑΕΔ - ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΟΡΦΑΝΟ  - ΝΕΣΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ - ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ
ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ  - ΚΑΡΠΕΡΗ 
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ  - ΚΑΒΑΛΑ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΟΡΦΕΑΣ-ΞΑΝΘΗΣ



Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  thrakiotisp@mail.com Αν θέλεις να υποστηρίξεις την προσπάθεια μας Κανε Like την σελίδα μας στο Facebook και μοίρασε αυτό το άρθρο στους φίλους σου *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του TV thrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!
Share:

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΒΙΝΤΕΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΕΒΡΟΥ 2018-19

Από το Blogger.

Search This Blog

ΒΙΝΤΕΟ TVTHRAKIOTIS

ΒΙΝΤΕΟ TVTHRAKIOTIS
ΒΙΝΤΕΟ TVTHRAKIOTIS

Αρχειοθήκη ιστολογίου