Header Ads

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΝ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Το πρόγραμμα της Β κατηγορίας στον Βόρειο όμιλο που αποτελείτε από 13 ομάδες .
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των ομάδων για την ποδοσφαιρική σεζόν 2018-19



Βόρειος Όμιλος
1η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Θύελλα Κυπρίνου  4-1
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ελληνοχωρίου 0-0
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ορεστιάδας  2-1
Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου  4-0
Ηρακλής Σαγήνης – Ένωση Οινόης  0-3
ΠΑΕ Ριζίων – Ατρόμητος Ασπρονερίου  0-5
ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

2η αγωνιστική 
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου   3-0
Δόξα Δόξας – Δόξα Στέρνας 0-0
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας 3-5
Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου 6-1
Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ορμενίου 2-1
Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης 0-6
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

3η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ένωση Οινόης  2-1
Ακρίτας Ορμενίου – Ομόνοια Φυλακίου  2-0
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου  0-1
Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης   4-0
Θύελλα Κυπρίνου – Ατρόμητος Ασπρονερίου  1-6
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας  1-4
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

4η αγωνιστική 17η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Ελληνοχωρίου 1-1
Δόξα Δόξας – Ασπίδα Θουρίου   8-1
Ένωση Οινόης – Δόξα Ορεστιάδας  4-2
Ηρακλής Σαγήνης – Ακρίτας Ορμενίου  1-1
Ομόνοια Φυλακίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας  4-5
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Στέρνας  0-4
ΡΕΠΟ: Θύελλα Κυπρίνου

5η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ηρακλής Σαγήνης  3-1
Ασπίδα Θουρίου – ΠΑΕ Ριζίων  3-3
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ένωση Οινόης  3-1
Δόξα Ορεστιάδας – Ομόνοια Φυλακίου 4-2
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου   1-4
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Δόξας  1-3
ΡΕΠΟ: Δόξα Ελληνοχωρίου

6η αγωνιστική
Ακρίτας Θουρίου – Δόξα Στέρνας  3-2
Ακρίτας Ορμενίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας 0-1
Δόξα Δόξας – Δόξα Ελληνοχωρίου 1-1
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ορεστιάδας  2-
Ομόνοια Φυλακίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου 1-4
ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου 2-1
ΡΕΠΟ: Ένωση Οινόης

7η αγωνιστική 
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ηρακλής Σαγήνης
Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΕ Ριζίων
Δοξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσας
Ένωση Οινόης – Δόξας Δόξας
Θύελλα Κυπρίνου – Ασπίδα Θουρίου
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Φυλακίου
8η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας
Ακρίτας Ορμενίου – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ασπίδα Θουρίου – Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Δόξας – Ομόνοια Φυλακίου
Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας
ΠΑΕ Ρίζιων – Ένωση Οινόης
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Σαγήνης
9η αγωνιστική 22η
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Ελληνοχωρίου – Θύελλα Κυπρίνου
Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας
Ένωση Οινόης – Ασπίδα Θουρίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Δόξας
Ομόνοια Φυλακίου – ΠΑΕ Ριζίων
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Ορμενίου
10η αγωνιστική 
Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Δόξας
Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Στέρνας
Δόξα Ορεστιάδας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Θύελλα Κυπρίνου – Ένωση Οινόης
ΠΑΕ Ριζίων – Ηρακλής Σαγήνης
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Νέας Βύσσας
11η αγωνιστική 
Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων
Δόξα Δόξας – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Δόξα Στέρνας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ένωση Οινόης – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Θύελλα Κυπρίνου
ΡΕΠΟ: Δόξα Ορεστιάδας
12η αγωνιστική 
Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΠΑΕ Ριζίων
Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ορεστιαδας – Δόξα Δόξας
Ένωση Οινόης – Δόξα Στέρνας
Θύελλα Κυπρίνου – Ηρακλής Κυπρίνου
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Ασπρονερίου
13η αγωνιστική 

Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ασπίδα Θουρίου
Ακρίτας Ορμενίου – Θύελλα Κυπρίνου
Δόξα Δόξας – Ατρόμητος Ασπρονερίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ένωση Οινόης
ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Ορεστιάδας
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!