Headlines

Comments

2oς ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΒΡΟΥ : ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ- ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 2-1 LIVE

Τέλειωσε το πρώτο ημίχρονο  στο γήπεδο  της Άνθειας με τον Μαλτέζο στο 45΄ να βάζει μπροστά στο σκορ  την Ένωση Άνθειας Αριστείνου .
Ένα πρώτο ημίχρονο με τις ομάδες να παίζουν ένα καλό ποδόσφαιρο με μια ελαφρά  υπεροχή των γηπεδούχων,όπου όλα έδειχνα ότι θα πάνε με το μηδέν στα αποδυτήρια στο 45΄μίλησε ο έμπειρος Μαλτέζος για τους γηπεδούχους.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο γήπεδο της Άνθειας με τη Θράκη Φερών να μην καταθέτει τα όπλα της και πριν λίγο ο Πολίδης από πάσα του Ντόλα και από το ύψος του πέναλτι ισοφάρισε σε 1-1

Το πρώτο γκολ για την Ένωση ο Μαλτέζος στην εκπνοή του ημιχρόνου 45΄.

Ο Δορουγιδένης στο 90+ έστειλε την ομάδα του για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στον τελικό Κυπέλλου Έβρου με το χρυσό γκολ που έβαλε!!

Τελικό σκορ ΕΝΩΣΗ - ΘΡΑΚΗ 2-1

Επιμέλεια: panos Thrakiotis e-mail:  pthrakiotis@mail.com ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ