Breaking News

Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ




Δύναμη Δημιουργίας - Χρήστος Τοκαμάνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Διδυμοτείχου:
Σιαλάκης Αθανάσιος του Χρήστου 720
Βαργιαμίδης Βασίλειος του Μόσχου 705
Τσιλίκας Σίμος του Μιχαήλ 532
Χατζηανδρέου Παναγιώτης του Γεωργίου 480
Μανάκα Μαρία του Χρήστου Αιμιλίου 454
Αραμπατζή Πετρίδου Λεμονιά του Βαϊτση 383
Τολίδης Νικόλαος του Χρήστου 366
Δουλάκη Χρυσωάννα του Αθανασίου 348
Γκατσιούδης Χρήστος του Γρηγορίου 342
Παπαγιαννόπουλος Ιωάννης του Γρηγορίου 304
Λυμπερακάκης Γεώργιος του Χρήστου 270
Παρούσης Χαράλαμπος του Δήμου 266
Καραμπασάκης Αναστάσιος του Γεωργίου 257
Τσιαγκανάς Ιωάννης του Παναγιώτη 249
Γκουρλουμένος Κωνσταντίνος του Δημητρίου 233
Παρασκευόπουλος Ιωάννης του Πασχάλη 231
Μαργαριτίδου-Μιχαηλίδου Όλγα του Στέφανου 212
Κεσκίνης Χρήστος του Αθανασίου 201
Πρίγγας Νικόλαος του Γεωργίου 197
Δεληπουτουλούδης Γεώργιος του Αποστόλου 192
Μανάκα-Μπροντίδου Ευγενία του Ιωάννη 191
Βουδούρης Ευάγγελος του Γεωργίου 178
Βαργιαμίδου Βεργινία του Λάμπρου 141
Χατζηαντωνίου-Βλασακούδη Χρυσή του Αθανασίου 138
Τερζούδη-Δελχανίδου Αθανασία του Κυριάκου 133
Γκαϊδατζή Μαρία του Νικολάου 120
Σαρίκα-Κυριακοπούλου Μιχαήλα του Θεοδώρου 116
Μερτζάν Αλής του Ιμπραήμ 110
Κώστογλου Μαρίνα του Νικολάου 98
Αστρούδη Δήμητρα του Χρήστου 64
Παπαϊωάννου Αναστάσιος του Αθανασίου 60
Πανδίρη Αποστολία του Νεράντζη 51
Ναλμπάντης Δημήτριος του Στέφανου 41
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεταξάδων:
Κυπαρισσούδης Πασχάλης του Γεωργίου 905
Τσολακίδης Παρασκευάς του Αθανασίου 800
Τερτσούδη Βέρα του Χρήστου 594
Μηργκιζούδης Ηλίας του Αποστόλου 588
Τσιπούδης Αθανάσιος του Δημητρίου 464
Μαρινάκης Δημήτριος του Χρήστου 400
Σιδηρά Μαγδαληνή του Κυριάκου 149

Πασαλίδου Μαρία του Αναστασίου 93

“Απ την Αρχή” – Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Διδυμοτείχου:
Τσιμπανλιώτης Ευάγγελος του Οδυσσέα 580
Θεοδοσίου-Ζυγογιάννη Στυλιανή του Ευάγγελου 497
Γιαγτζίδης Παναγιώτης του Ιωάννη 378
Γεωργιάδης Λεωνίδας του Αντωνίου 338
Σαρσάκης Ιωάννης του Αντωνίου 317
Δελήμπαλτα-Παχτσεβάνη Βασιλική του Κωνσταντίνου 311
Παπακωνσταντίνου Δημήτριος του Αδαμάντιου 292
Καραλελέκης Στέφανος του Δημητρίου 269
Γιαννόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου 264
Διαγκάκης Σπύρος του Αναστασίου 253
Στάμος Ευστάθιος του Μαυρουδή 247
Βενέτης Σπυρίδων του Γεωργίου 213
Παπάζογλου Χρήστος του Θεοδώρου 211
Κεσιογλου Μαρία του Πασχάλη 195
Μητιούδη Ελένη του Δημητρίου 194
Ελευθεριάδης Απόστολος του Παναγιώτη 179
Γκασίδης Χρήστος του Κυπαρίσση 174
Αδαμάκη Μάρθα του Ιωάννη 150
Νταλακίδου Χρυσούλα του Μόσχου 139
Ντούδη Δημήτρα  του Νικολάου 112
Αμοργιάνος Δημήτριος του Χαράλαμπου 90
Ματελλας Αθανάσιος του Βασιλείου 90
Καργάκης Θεόδωρος του Αποστόλου 89
Μπεγλή-Συμεωνίδου Αλεξάνδρα του Παναγιώτη 88
Μπογιατζόγλου Δέσποινα του Νικολάου 84
Ομέρογλου Ομέρ του Σεραφετιν 75
Παλλιούδης Δημήτριος του Βασιλείου 69
Κεσκίνη Δέσποινα του Κωνσταντίνου 58 
Τσουράκη Μαρία του Αργυρίου 57 
ΠουρπουρίκαςΚωνσταντίνος του Λάμπρου 40 
Πουζαμάνης Κωνσταντίνος-Νεκτάριος του Δημητρίου 33
Δημητρίαδου Ειρήνη του Εμμανουήλ 20 
Γιουμουρτατζογλου Αληογλού Φουντά του Κιαμήλ 19

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεταξάδων: 
Μπιλιακάκης Παρασκευάς του Ζήσης 577 
Κουτιανούδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου 413 
Τσαγκίδης Αντώνιος του Παναγιώτη 323 
Παπαδοπούλου Ευμορφία του Παναγιώτη 259 
Καμπουρούδης Δημήτριος του Νικολάου 243 
Διακα Σοφία του Παναγιώτη 213 
Δρακούδη Ευαγγελία του Παναγιώτη 174 
Ζαμπράκης Γεώργιος του Νικολάου 135



Δέσμευση Ανάπτυξης - Παρασκευάς Πατσουρίδης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Διδυμοτείχου:
Σταμπολίδου Βασιλική του Δήμου 340
Εμμανουηλίδης Δημήτριος του Αθανασίου 336
Ζαφειροπούλου Χρύσα του Σταύρου 307
Τζιβάρας Γεώργιος του Ιωάννη 296
Μηνούδης Παναγιώτης του Νικολάου 262
Πετρίδου Μαρία του Ιωάννη 254
Γραμμενίδου Αθανασία του Δημητρίου 219
Κελεσίδης Αναστάσιος του Ευαγγέλου 204
Βαϊτσάκης Γεώργιος του Δημητρίου 185
Κεσκίνης Αναστάσιος του Δημητρίου185
Πουργιαζή Σαραντούλα του Παναγιώτη 149
Κουρδελάκης Πασχάλης του Παναγιώτη 148
Σταματόπουλος Παύλος του Βενέτη 145
Γκιντίδου Τριάδα του Χαράλαμπου 129
Γεωργακάκης Δημήτριος του Ευαγγέλου 118
Τουτουντζής Βασίλειος του Σωτηρίου 111
Γιαιτζής Σωτήρης του Γεωργίου 102
Σολακούδης Βλάσης του Κωνσταντίνου 97
Τσιρούδης Χρήστος του Δημητρίου 94
Δανογλίδης Βαΐτσης του Ιωάννη 85
Φωτάκης Θεοδόσιος του Σωτηρίου 80
Σταμπολάκης Παύλος του Βαΐτση 80
Συμεωνίδης Γεώργιος του Χρήστου 74
Πατσουρίδου Τριανταφυλλιά του Γεωργίου  74
Παπαδόπουλος Δημήτριος του Χρυσοστόμου 64
Δεληντζόγλου Παναγιώτης του Χρήστου 59
Χατζηπεντίδης Χρήστος του Ζήση 51
Καζαντζίδη Βερόνικα του Χαραλάμπου 49
Μεμέτογλου Ορχάν του Φικρέτ 46
Γκουντουλούδη-Ξανθούλη Ζησούλα του Πασχάλη 41
Νικολέντζου Αικατερίνη του Παναγιώτη 24
Μανουσάκη Ευαγγελία του Πολύμερου 22
Ζομπού Αϊσέ του Βασφη 16
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεταξάδων:
Αδαμάκης Πασχάλης του Σαράντη 473
Μπακαλούδης Αντώνιος του Κωνσταντίνου 397
Πουργιάζη Χρυσή του Στέργιου 368
Διάκας Νικόλαος του Γεωργίου 266
Δεμερτζής Δήμος του Γεωργίου 206
Δολαπτσή Ελένη του Ιωακείμ 160
Αγγελούδη Κυριακή του Κωνσταντίνου 154
Κίτσιου Κυριακή του Δήμου 127


Μαζί για το Διδυμότειχο Κωνσταντίνος Δημητρίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Διδυμοτείχου:
Σίμογλου Αθανάσιος του Νικολάου 234
Καπτσίκας Αθανάσιος του Σταύρου 220
Ζηλιασκοπούλου Ευαγγελία του Σιδέρη 213
Γερασούδης Αθανάσιος του Απόστολου 181
Αλεξούδη Λαμπρινή του Γεωργίου 96
Σταμπουλής Δημήτριος του Γεωργίου 93
Απτιραμάν Αϊντίν του Γιασάρ 92
Κελεσίδης Ευάγγελος του Δρόσου 88
Μπελαλή Ελισάβετ του Γεωργίου 87
Τσαμανάκη Δέσποινα του Νίμου 81
Καραμπασίδου Συρμούλα του Αντωνίου 67
Γατίδου Χρυσή του Χριστόδουλου 64
Κεκές Αθανάσιος του Αποστόλου 53
Κεκέ Άννα του Βασιλείου 36
Βουλγαρίδης Βασίλειος του Χρήστου 30
Αδάλη Αικατερίνη του Τριαντάφυλλου 30
Κυριακίδης Κωνσταντίνος του Βασιλείου 23
Μαλουλιάν Αρμενουι του Μπαμπκεν 22
Παπαδοπούλου Σωτηρία του Κωνσταντίνου 22
Πρεβεδούρου-Μανουσου Γεωργία του Νικολάου 16
Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου 15
Βουλγαράκης Στυλιανός του Χρυσάφη 12
Εμιν Ογλου Μαμουρέ του Φεριδούν 9
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεταξάδων:
Γατίδης Αθανάσιος του Νέστωρος 188
Πιτιακούδης Αθανάσιος του Ιωάννη 178
Κουρτούδη Σαράντω του Δρόσου 174
Αραμπατζής Απόστολος του Κωνσταντίνου 140
Γιασαρ Μετην του Γιασαρ 49


Νέο Ξεκίνημα – Σκινδρής Θεόδωρος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Διδυμοτείχου
Γκουντινούδης Χαράλαμπος του Δημητρίου 76
Σκινδρή Δήμητρα του Θεόδωρου 60
Σκινδρή Μαρία του Θεόδωρου 53
Λιμπέρης Κωνσταντίνος του Στέφανου 41
Γκουντινούδη Μαρία του Δημητρίου 38
Λιμπέρης Στέφανος του Κωνσταντίνου 33
Λιμπέρης Χρήστος του Κωνσταντίνου 31
Γκουδινάκη Αποστολία του Κωνσταντίνου 25
Πιπερούδης Αθανάσιος του Χρήστου 21
Κουφίδου Κυριακή του Παναγιώτη 20
Δουδακμάνης Απόστολος του Ιωάννη 18
Σαβιδάκη Θεοδώρα του Ευαγγέλου 18
Μπανιώτης Δημήτριος του Ευθυμίου 17
Παπαδόπουλος Ελευθέριος-Κωνσταντίνος του Δημητρίου 17
Θεοφανίδης Αλέξανδρος του Βασιλείου 14
Σαβιδάκης Ευάγγελος του Γεωργίου 14
Κομνηνάκης Γεώργιος-Κυριάκος του Αναστασίου 13
Καλμεμετ Αδεμ του Σαλήμ 10
Πενίδου Ελένη του Τριαντάφυλλου 8
Καργιωτίδου Αναστασία του Βασιλείου 7
Καραγιαννάκης Νικόλαος του Λάμπρου 6
Νταλατσούδη Σταματούλα του Δημητρίου 5
Τσιαμαντανη Μαρία του Γεωργίου 3
Χατζηδημητρίου Καμέλια του Γεωργίου 3
Νιαζη Ογλου Τζενγκις του Εμίν 2
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεταξάδων
Ματζιάρης Παναγιώτης του Δημητρίου 74
Τουφάκης Χρυσοβαλάντης του Ιωάννη 35
Πολυζούδης Σωτήριος του Κυπαρίση 21
Χατζηπαρασκευαΐδου Χριστίνα του Αβραάμ 16
Σααμπαν Νόρα του Ιμπραήμ 12


Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!

Δεν υπάρχουν σχόλια