ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ 2020-21

11 Οκτωβρίου 2020 η σέντρα!

Αναλυτικά  ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος
1η(11/10)-17η αγωνιστική(10/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανού
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η(18/10)-17η αγωνιστική(17/1)

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

3η(21/10)-18η αγωνιστική(24/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού

4η(25/10)-19η αγωνιστική(31/1)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η(1/11)-20η αγωνιστική(7/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού  – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

6η(8/11)-21η αγωνιστική(13/2)

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

7η(15/11)-22η αγωνιστική(21/2)

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη FC
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η(18/11)-23η αγωνιστική(28/2)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αλεξανδρούπολη FC – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η(22/11)-24η αγωνιστική(7/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC

10η(29/11)-25η αγωνιστική(14/3)

Εθνικός Σοχού– Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η(6/12)-26η αγωνιστική(21/3)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η(13/12)-27η αγωνιστική(28/3)

ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών –Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου 
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης

13η(16/12)-28η αγωνιστική(4/4)

Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Αετός Οφρυνίου– Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η(20/12)-29η αγωνιστική(11/4)

ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Αλεξανδρούπολη FC
Εθνικός Σοχού – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η(7/1)-30η αγωνιστική(18/4)

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου
Αλεξανδρούπολη FC – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων


Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη
Share:  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου