ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β ΕΒΡΟΥ 2020-21

Η πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο 3-4 Οκτωβρίου για την Β κατηγορία της ΕΠΣ Έβρου.
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΙΛΗ
ΔΑΔΙΑ
ΜΑΚΡΗ
ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ
ΑΠΑΛΟΣ
ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ
ΔΟΡΙΣΚΟΣ
ΑΕ ΚΟΡΝ/ΛΥΚΟΦΗ
ΑΟ  ΝΙΚΗ ΑΝΘΕΙΑΣ

Νότιος Όμιλος
1η αγωνιστική
Καππαδοκία – Αρίστεινο
Φουρτούνα – Μάκρη
Ακρίτας Δαδιάς – Νίκη Άνθειας
Νίκη Απαλού – Ν. Χιλή
Δορίσκος – ΑΕΚΛυκόφης
2η αγωνιστική
Αρίστεινο – Ακρίτας Δαδιάς
Φουρτούνα – Καππαδοκία
Ν. Χιλή – ΑΕΚΛυκόφης
Νίκη Άνθειας – Δορίσκος
Μάκρη – Νίκη Απαλού
3η αγωνιστική
Καππαδοκία – Ακρίτας Δαδιάς
Νίκη Απαλού – Φουρτούνα
Δορίσκος – Αρίστεινο
ΑΕΚΛυκόφης – Μάκρη
Ν. Χιλή – Νίκη Άνθειας
4η αγωνιστική
Αρίστεινο – Ν. Χιλή
Φουρτούνα – 
ΑΕΚΛυκόφης
Ακρίτας Δαδιάς – Δορίσκος
Νίκη Απαλού – Καππαδοκία
Μάκρη – Νίκη Άνθειας
5η αγωνιστική
Καππαδοκία – Δορίσκος
Αρίστεινο – Μάκρη
ΑΕΚΛυκόφης – Νίκη Απαλού
Ν. Χιλή – Ακρίτας Δαδιάς
Νίκη Άνθειας – Φουρτούνα
6η αγωνιστική
Φουρτούνα – Αρίστεινο
Ακρίτας Δαδιάς – Μάκρη
Νίκη Απαλού – Νίκη Άνθειας
Δορίσκος – Ν. Χιλή
ΑΕΚΛυκόφης – Καππαδοκία
7η αγωνιστική
Αρίστεινο – Νίκη Απαλού
Ακρίτας Δαδιάς – Φουρτούνα
Ν. Χιλή – Καππαδοκία
Νίκη Άνθειας – 
ΑΕΚΛυκόφης
Μάκρη – Δορίσκος
8η αγωνιστική
Καππαδοκία – Νίκη Άνθειας
Νίκη Απαλού – Ακρίτας Δαδιάς
Δορίσκος – Φουρτούνα
ΑΕΚΛυκόφης – Αρίστεινο
Μάκρη – Ν. Χιλή
9η αγωνιστική
Καππαδοκία – Μάκρη
Φουρτούνα – Ν. Χιλή
Ακρίτας Δαδιάς – 
ΑΕΚΛυκόφης
Δορίσκος – Νίκη Απαλού
Νίκη Άνθειας – Αρίστεινο

Αντίστροφα στον 2ο γύρο

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ
ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ
ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ
ΣΑΓΗΝΗ
ΦΥΛΑΚΙΟ
ΣΤΕΡΝΑ
ΟΡΜΕΝΙΟ
ΘΟΥΡΙΟ
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Βόρειος Όμιλος
1η αγωνιστική
Θούριο – Δόξα Ορεστιάδας
Ορμένιο – Φυλάκιο
Ελληνοχώρι – Στέρνα
Σαγήνη – Βύσσα
Ρεπό: Ρίζια
2η αγωνιστική
Δόξα Ορεστιάδας – Ακρίτας Ορμενίου
Ρίζια – Ασπίδα Θουρίου
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου
3η αγωνιστική
Ασπίδα Θουρίου – Ακρίτας Ορμενίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ρίζια
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ορεστιάδας
Δόξα Στέρνας – Ομόνοια Φυλακίου
Ρεπό: Ακρίτας Νέας Βύσσας
4η αγωνιστική
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Στέρνας
Ρίζια – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ακρίτας Ορμενίου – Ηρακλής Σαγήνης
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ασπίδα Θουρίου
Ρεπό: Ομόνοια Φυλακίου
5η αγωνιστική
Ασπίδα Θουρίου – Ηρακλής Σαγήνης
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ελληνοχωρίου
Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Ορμενίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ρίζια
Ρεπό: Δόξα Ορεστιάδας
6η αγωνιστική
Ρίζια – Δόξα Ορεστιάδας
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Στέρνας
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Απίδα Θουρίου
Ρεπό: Ακρίτας Ορμενίου
7η αγωνιστική
Δόξα Ορεστιάδας – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ακρίτας Ορμενίου – Ρίζια
Δόξα Στέρνας – Ασπίδα Θουρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ρεπό: Ηρακλής Σαγήνης
8η αγωνιστική
Ασπίδα Θουρίου – Ομόνοια Φυλακίου
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Ορμενίου
Ηρακλής Σαγήνης – Ρίζια
Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας
Ρεπό: Δόξα Στέρνας
9η αγωνιστική
Ρίζια – Δόξα Στέρνας
Ακρίτας Ορμενίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Ελληνοχωρίου
Ομόνοια Φυλακίου – Δόξα Ορεστιάδας
Ρεπό: Ασπίδα Θουρίου

Αντίστροφα στον 2ο γύρο

Αθλητικές Ειδήσεις από τη Θράκη
Share:  

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου