Κερκίδα τού Έβρου. Την Δευτέρα 7/11 ώρα 22:30 παρουσιάζουμε: Γ ΕΘΝΙΚΗ Συνέντευξη τύπου της Αλεξανδρούπολης FC. Μίλησαν: Λογαράς Παναγιώτης Γενικός Δ/ντης FC. Ουσταμπασίδης Νίκος Προπονητής. Δορουγιδένης Ιωάννης Αρχηγός και ο νεαρός ποδοσφαιριστής Τσιτσεκίδης Ηλίας. ΟΛΟΙ κάλεσαν τους φιλάθλους του Έβρου να στηρίξουν την ομάδα και υποσχέθηκαν ωραίο ποδόσφαιρο. ΜΟΝΟ 50€ Η ΚΑΡΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!! ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ Φάσεις, γκολ και ανάλυση των επίμαχων φάσεων από: ΑΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ vs ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ(2-1) . Δηλώσεις από προπονητή και παίκτες Όλες οι ειδήσεις των ομάδων των κατηγοριών Α και Β . ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ /ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ VolleyLeague Παρακολουθούμε την προσπάθεια του Άθλου Ορεστιάδας. Στιγμιότυπα από τον συγκλονιστικό αγώνα Άθλου vs Ολυμπιακού 2-3 Ο Άθλος με την στήριξη 2000 και πλέον φίλων του. Μπήκε δυνατά και πήρε το πρώτο σετ. Η μεγάλη αντεπίθεση του Ολυμπιακού του έδωσε προβάδισμα 1-2 . Όμως ένας συγκλονιστικός Άθλος πέτυχε την ισοφάριση και πήγε το παιχνίδι στο ταϊ μπρεϊκ.
Το 5-ο σετ λοιπόν κρίθηκε στα λάθη από την κούραση των παικτών του Άθλου. Η ομάδα της Ορεστιάδας "κοίταξε" στα μάτια τον Θρύλο, πήρε έναν πολύτιμο πόντο από την καλύτερη ομάδα του Πρωταθλήματος. Τέλος στα πολύ θετικά η πρωτοβουλία του Προέδρου της ΕΣΑΠ να υπάρχει instand replay στο live streaming της ESAP TV . Οι ομάδες και οι διαιτητές είχαν ένα σημαντικό εργαλείο για να υπάρχει διαφάνεια στις αποφάσεις και να χαρούμε όλοι καλούς αγώνες.