ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ


         ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
                    ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ


1.ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΔΑΦΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ) 
2.ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ(ΤΥΧΕΡΟΥ) 
3.ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ(ΤΥΧΕΡΟΥ) 
4.ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ) 
5.ΓΚΑΜΠΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(ΟΡΦΕΑ)
6.ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΤΥΧΕΡΟΥ)
7.ΕΞΟΥΣΙΑΝ ΜΑΡΙΑ τουΣΤΕΠΑΝ (ΤΥΧΕΡΟΥ) 
8.ΚΑΒΑΖΗ ΜΟΥΡΙΚΑ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ) 
9.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
10.ΚΑΡΑΚΟΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
11.ΚΑΡΑΜΕΜΕΤ ΑΛΗΣΑΝ του ΣΕΜΣΗΤ (ΟΡΦΕΑ)
12.ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
13.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
14.ΚΙΡΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
15.ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
16.ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ(ΤΥΧΕΡΟΥ)
17.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΚΗΣ τουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
18.ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
19.ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
20.ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ(ΤΥΧΕΡΟΥ)
21.ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
22.ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
23.ΜΙΝΤΣΕ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
24.ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
25.ΜΠΑΔΙΑΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
26.ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
27.ΜΠΑΚΑΤΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
28.ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
29.ΜΠΕΡΜΠΑΤ ΜΠΙΛΑΛ του ΑΧΜΕΤ(ΟΡΦΕΑ)
30.ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛ ΟΓΛΟΥ ΤΖΙΧΑΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
31.ΝΙΖΑΜ ΧΑΛΗΤ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
32.ΟΥΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
33.ΠΑΛΑΒΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΟΡΦΕΑ)
34.ΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
35.ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
36.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΟΡΦΕΑ)
37.ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
38.ΠΙΡΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
39.ΠΡΕΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
40.ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ (ΟΡΦΕΑ)
41.ΣΕΡΙΦ-ΔΑΜΑΔΟΓΛΟΥ ΕΚΡΕΜ του ΡΕΣΙΑΤ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
42.ΣΙΑΡΝΑΦΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
43.ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΟΡΦΕΑ)
44.ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΤΥΧΕΡΟΥ)
45.ΤΖΙΑΦΕΡ ΜΕΣΟΥΡΕ του ΙΛΜΗ (ΟΡΦΕΑ)
46.ΤΟΥΜΠΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
47.ΤΖΙΛΙΓΚΗΡ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΧΜΕΤ (ΟΡΦΕΑ)
48.ΤΣΙΜΠΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
49.ΤΣΙΟΥΜΠΑΝΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΥΜΕΩΝ (ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
50.ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΟΡΦΕΑ)
51.ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΟΡΦΕΑ)

                 

            ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΥ ΔΕΡΕΙΟΥ

1.ΑΛΗ ΠΑΣ ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΡΕΤΖΕΠ
2.ΑΜΕΤ ΑΛΗ του ΙΣΜΑΗΛ
3.ΜΠΕΚΗΡ -ΟΥΣΤΑ ΓΚΙΟΥΝΟΥΛ του ΧΟΥΣΕΙΝ
4.ΝΙΖΑΜ ΝΟΥΡΑΗ του ΑΛΗ
5.ΝΤΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΜΕΜΕΤ του ΑΛΗ
6.ΜΠΕΝΖΙΑΛ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΧΜΕΤ
7.ΤΡΑΣΤΕΛΗ ΑΛΑΞΑΝΔΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8.ΤΣΙΓΚΕΛ ΑΔΕΜ του ΡΕΤΖΕΠ

     ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΟΡΙΟΥ

1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΜΙΧΑΛΑΚΟΓΛΟΥ ΑΠΑΣΤΟΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5.ΠΕΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6.ΣΠΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

       ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΒΑΡΩΝ 

1.ΒΑΣΙΛΕ ΜΙΡΕΛΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΙΤΖΙΛ
2.ΓΙΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3.ΜΕΤΑΞΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.ΜΠΑΔΙΑΝΟΥΔΗ ΑΥΓΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5.ΤΑΜΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6.ΤΟΥΚΤΟΥΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
7.ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ


         ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙΟΥ

1.ΕΚΛΕΜΕ ΧΑΛΗΛ του ΑΜΕΤ
2.ΚΑΤΣΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΤΖΙΟΡΤΑ ΑΔΝΑΝ του ΑΜΕΤ

      ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

1.ΔΙΧΤΗΡΗ ΤΡΙΑΔΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.ΖΑΠΑΡΤΑ ΑΝΘΗ του ΜΟΣΧΟΥ
3.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΟΣΧΟΥ
5.ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τπυ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6.ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7.ΚΑΤΣΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΒΑΝ
8.ΚΙΤΙΟΥΔΗ ΕΛΕΑΝΑ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ
9.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11.ΟΛΠΑΣΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12.ΣΕΤΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13.ΦΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ του ΑΜΕΤ


      ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ

1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2.ΒΙΝΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
5.ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6.ΛΥΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7.ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


           ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΟΡΝΟΦΩΛΕΑΣ 

1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3.ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


            ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ

1.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ
3.ΜΟΥΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

        ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΛΑΓΥΝΩΝ

1.ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
3.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4.ΤΣΑΚΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


          ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΧΕΡΟΥ

1.ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΥΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΓΚΙΡΤΖΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3.ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΔΟΜΑΚΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6.ΛΑΠΑΚΗΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7.ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8.ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
 

              ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΡΟΒΑΤΩΝΑΣ

1.ΚΥΡΙΜΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


                   ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

1.ΜΠΟΥΤΖΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΡΑΣ 

1.ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ

1.ΚΙΤΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΟΥ 
2.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 

1.ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙΟΥ

1. ΔΙΜΗΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινή χρήση:  

Σχόλια