Breaking News

ΟΙ ΤΡΙΠΛΕΤΕΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ 9ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας Έβρου οι τριπλέτες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής στην Β κατηγορία σε νότιο και βόρειο όμιλο. 

9η αγωνιστική  ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
 Γήπεδο: Μοναστηρακίου ΑΟ Μοναστηρακίου -Ατρόμητος Άβαντα
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ
 Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Δορίσκου ΑΟ Δορίσκου -Νίκη Απαλού
ΚΕΦΙΛΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΙΤΣΟΣ
 Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Μαΐστρου ΑΟ Μαΐστρου- ΑΟ Μάκρης
ΠΑΠΑΣ, ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ
 Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
 Γήπεδο: Σιδηρούς  Πυρσός Σιδηρούς- ΑΣ Πέπλου
ΣΟΥΒΑΡΑΣ, ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ

 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00
 Γήπεδο: Καππαδοκών ΑΟ Καππαδοκών -ΑΟ Θράκης
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00
 Γήπεδο: Κ. Χριστοφορίδης  Εθνικός Β΄- ΑΕΝ Χιλής
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΗΣ, ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Β., ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Αρίστεινου ΑΟ Αρίστεινου -Ακρίτας Δαδιάς
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΑΡΑΣ, ΚΟΡΝΙΣΩΡΛΗΣ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Κορνοφωλιάς Αθλητ.Ένωση Κορνοφωλιά /Λυκόφη- Φορτούνα Αλεξ/πολης
ΣΙΒΟΥΔΗΣ, ΚΩΝΟΓΛΟΥ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ


9η αγωνιστική  ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

 Σαββάτο 8 Δεκεμβρίου Ώρα: 15:00 
Γήπεδο: Ελληνοχωρίου Δόξα Ελληνοχωρίου - Θύελλα Κυπρίνου
ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 11:00 
Γήπεδο: Στέρνας Δόξα Στέρνας -Δόξα Ορεστιάδας
ΔΑΛΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΣΚΙΝΔΡΗ Μ.
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Σαγήνης Ηρακλής Σαγήνης - Δόξα Δόξας
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ, ΣΚΙΝΔΡΗ Μ.
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Οινόης Ένωση Οινόης -Ασπίδα Θουρίου
ΣΤΑΦΥΛΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ, ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Ασπρονερίου Ατρόμητος Ασπρονερίου - Ακρίτας Νέας Βύσσας
ΚΕΣΟΥΔΗΣ, ΔΑΛΗΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
 Κυριακή 9 Δεκεμβρίου Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Φυλακίου Ομόνοια Φυλακίου -ΠΑΕ Ριζίων
ΣΚΙΝΔΡΗΣ, ΤΡΥΠΗΣ, ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ

ΡΕΠΟ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΟ ΔΟΡΙΣΚΟΣ 21 (26-8)
2. ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΣ 21 (18-11)

3. ΑΣ ΠΕΠΛΟΣ  19 (19-2)
4. ΑΕΝ.ΧΙΛΗΣ  18 (22-7)
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΒΑΝΤΑ 17 (19-4)
6. ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ 17 (21-14)
7. ΕΘΝΙΚΟΣ Β΄   15 (26-11) *
8. ΑΟ ΜΑΚΡΗΣ 13 (19-14)
9. ΑΟ ΘΡΑΚΗ-ΑΛΕΞ  8 (14-13)
10. ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΑΔΙΑΣ 8 (16-22)
11. ΑΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ 6 (9-11)
12. ΑΟ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ  6 (10-23)
13. ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ 4 (11-28)
14. ΠΥΡΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΥΣ 3 (9-24) *
15. Α-Ε/ΚΟΡΝ/ΛΥΚΟΦΗ 2 (4-24)
16. ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 1 (8-28)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΒΥΣΣΑΣ 24 (26-10)
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ 22 (28-5)
3. ΈΝΩΣΗ ΟΙΝΟΗΣ 15 (16-8) *
4. ΔΟΞΑ ΔΟΞΑΣ 14 (20-8) *
5. ΔΟΞΑ ΣΤΕΡΝΑΣ 13 (19-9)
6. ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 12 (12-7) *
7. ΑΣΠΙΣ ΘΟΥΡΙΟΥ 10 (12-22) *
8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΟΡΜΕΝΙΟΥ 9 (10-9)
9. ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 7 (15-17)
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ 7 (10-15) *
11. ΠΑΕ ΡΙΖΙΩΝ 4 (6-21) *
12. ΘΥΕΛΛΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ 0 (6-22) *
13. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ 0 (8-35) *


* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους .

Επιμέλεια: panos Thrakiotis *Η αναδημοσίευση περιεχομένου του tvthrakiotis επιτρέπεται με μοναδική προϋπόθεση την αναφορά της πηγής. Ευχαριστούμε!